Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

3,2 automata, mi?... Háát ha kivárod türelemmel.... :) :(

Amire én használnám......hátt nemkicsit leené a gatyámat.Zömében város+rövid távok.Annyit nem utazok hosszútávon, hogy megérje egy ilyen kategória.A 2.2 ebből a szempontból humánusabb, de EZ lenne az arany középút.Nyilván nem ennyiért.Körbenéztem a gépet, szép/jó/egyben van/ de max. ha 7k-t ér.De ugye minden relatív.De kb. ez az az árkategória, amiben jelen helyzetemben mozogni tudnék.

Link to comment
Megosztás:

Amire én használnám......hátt nemkicsit leené a gatyámat.Zömében város+rövid távok.Annyit nem utazok hosszútávon, hogy megérje egy ilyen kategória.A 2.2 ebből a szempontból humánusabb, de EZ lenne az arany középút.Nyilván nem ennyiért.Körbenéztem a gépet, szép/jó/egyben van/ de max. ha 7k-t ér.De ugye minden relatív.De kb. ez az az árkategória, amiben jelen helyzetemben mozogni tudnék.

Én nagyon nem vok dízelpárti, de a helyedben inkább vmi kímélt 2,5 TD / DTI ben gondolkodnék...

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon nem vok dízelpárti, de a helyedben inkább vmi kímélt 2,5 TD / DTI ben gondolkodnék...

Traktort nem veszek.Láttam, mit össze szívnak a srácok ezekkel a csodás szerkezetekkel, és hogy milyen olcsóságos hozzájuk bárminemű motoralkatrész.

Micsoda? Bp-n város 50-50 etanollal nem több 17-19 lityinél persze garázdálkodva olykor sokszor :( :P :hiya: hol drága az NEKED? :) :D :D

Tudom rossz összehasonlítási alap a jelenlegi lélekvesztőm, de negyed költségből, és harmadfogyasztással elpiriszkelek vele.9-10L még szűken.De Majd' 20L, már kicsitsenem.Majd ha vezérdandártábornoki beosztásba kerülök a cégnél.Egyelőre kisi az esély rá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megcsináltad a kamionfényt, vagy magátol megjavult, esetleg az működött is, csak nem láttuk? :)

mind be volt kötve de csak rá voltak tekerve csokorkelóval a vezetékek egymásra. nem csoda, hogy nem ment.

Mindet újrakábeleztem, átforrasztottam, vászonszalaggal gyárivá tettem a kötegeket. Az egyikben egy db led nem ment, azt cseréltem.

A bal első néha csak fél fényerővel világít, azzal még futok egy kört. De van benne 2x470 Ohm 1x1N4001 és 3db led sorba.

Link to comment
Megosztás:

...

Tudom rossz összehasonlítási alap a jelenlegi lélekvesztőm, de negyed költségből, és harmadfogyasztással elpiriszkelek vele.9-10L még szűken.De Majd' 20L, már kicsitsenem.Majd ha vezérdandártábornoki beosztásba kerülök a cégnél.Egyelőre kisi az esély rá. :)

A Stiftit is használod etanollal?

Link to comment
Megosztás:

mind be volt kötve de csak rá voltak tekerve csokorkelóval a vezetékek egymásra. nem csoda, hogy nem ment.

Mindet újrakábeleztem, átforrasztottam, vászonszalaggal gyárivá tettem a kötegeket. Az egyikben egy db led nem ment, azt cseréltem.

A bal első néha csak fél fényerővel világít, azzal még futok egy kört. De van benne 2x470 Ohm 1x1N4001 és 3db led sorba.

Jóhír :lol: Én télre akartam megcsinálni.. mielőtt jött volna a testvére, de a testvére mindent elevett a kicsi elöl szal maradtak a használt ruhák :P :hiya: :) :(

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam, de macerákódott vele 50% felett.Így nem erőltettem.A fogyija így is alacsony.Spórol nekem gyárilag! :(

Átalakítás nélkül mindegyik maceráskodik 50% felett nem?

De tényleg csak környezettudatosság miatt lenne érdemes foglalkozni vele, nem a spórolás miatt :)

Link to comment
Megosztás:

hát most elég sokba kerül nekem a felruházás :lol:

de hát ez egy OMEGA :P

Most megyek az alkatrészekért:

Első-alsó lengőkar szilent

Első lengőkar belső szilent

Első stabilizátor kar

Alsó talpas gömbfej

mindenből kettőt veszek a szilenteket lefagyasztom!

Hát sajnálom, hogy így tönkretetted... :D

:) :hiya: :(

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.