Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kérem a kecskeméti autókat szépen sorban felsorakozni a Jókai utcán, mert Blitz weekend-es matricát ragasztanánk a hátsó szélvédőkre.

már ha engeditek :hiya:

Köszi: Én és az Elnök :)

mostantól folyamatosan lehet jönni!

Megtörtént... :D

Hugodék ma felragasztották... igaz, faterod mondta, hogy rakjam fel, mert ennyi idő alatt már megtanulhattam volna... :( :P de akkor minek tartunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérem a kecskeméti autókat szépen sorban felsorakozni a Jókai utcán, mert Blitz weekend-es matricát ragasztanánk a hátsó szélvédőkre.

már ha engeditek :(

Köszi: Én és az Elnök :)

mostantól folyamatosan lehet jönni!

Meddig lehet ott találni?Mert én este 7ig melozok.

vagy ha szombaton lemegyek felrakjuk?

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént... :lol:

Hugodék ma felragasztották... igaz, faterod mondta, hogy rakjam fel, mert ennyi idő alatt már megtanulhattam volna... :) :( de akkor minek tartunk? :hiya:

Én elkövettem ezt a hibát, hogy elhoztam és mi raktuk fel.

Hát lett amilyen lett.

Elolvasni el lehet :P

Link to comment
Megosztás:

Kiröhöghetsz, de Tomi indulás előtt mondta, hogy bal láb leszögeződik.Én a targoncás mindennapokra asszociálva, egész jól elboldogultam! :)

Szombaton reggel megreszeljük az első futóművét,ha addigra a tulaj megveszi,amit mondtam neki.Na meg jelentős mennyiségű hideg üdítőt és kaját! :(

Kemping széket otthon hagyja,bevásárol és kap olyan futóművet,hogy a Szigetiék is magukhoz nyúlnak! :P

Amúgy Tomi,én sejtem mi adja azt a hülye hangot:Amikor odavágták az alját kapott a kardán is,szal vagy kardán kereszt vagy annak a csapágya lesz szerintem.Toyotából ismerős lehet a téma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.