Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

a toyota kint a szervizben 4db porlasztócsúcs kicserélve, de a motorvezérlő egység is beszart, így kaptam egy csere hiace-t.

talán péntekre meglesz a sajátom.

a porlasztó 160.000 Ft/db és ugye kell 4

a vezérlő majd 400.000 Ft

egy éves a vas és elment mind a 23.000 km-t

már a toyota sem a régi :) :)

Nem garanciás? vagy ez nem tartozik már abba? <_<

Link to comment
Megosztás:

Srácok, gondban vagyok.

Szombaton nem biztos, hogy tudok menni, mert betonozni kellene a garázs aljzatát.

Megoldás lehet, ha 1-2 ember eljönne vasárnap segíteni. Lesz szarvaspöri, sör ilyenek.

Lehet nekünk sem okés a dolog, mert tegnap Nagymamámat behozta a mentő.

Otthon elesett, ennek következtében napozott ott pár órát így leégett, eltört a válla amit műteni kell, egyenlőre nem zárható ki az agyvérzés sem.

Szóval még nem tudom mi lesz hétvégéig.

Majd még jelentkezem addig <_<

Link to comment
Megosztás:

<_< Jobbulást! Remélem azért be tudtok majd nézni!

Köszi!

Szeretnénk menni, de úgyfest szombaton érkeznek vonattal vidéki rokonok, aztán menni kell cipelni őket, meg bevinni látogatni :)

Azért még próbálom másra hárítani eme nemes feladatot :)

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, ha tudnátok jönni, (Gepárd & Joee) mert akkor idén megint egyedül kell képviselnem a kecskeméti társulatot... <_<

Teljesen igazad van, én részemről nagyon szeretnék menni. Azért lett szelid egy héttel későbbre rakva, hogy a két találkozó ne üsse egymást.

De a garázs alját be kell fejeznem mielőbb. Később meg nem tudom, hogy lesz ráérő idő.

Segítségem most van, ha pedig csúszik akkor simán 2-3 hetet tolódik az egész, és a fene tudja, mikor lesz kész teljesen.

A betonra pedig tudjátok, hogy amíg meg nem köt, nem igazán illik kocsival rámenni. Aknát egyelőre nem is csinálunk, csak kihagyjuk a helyét.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen igazad van, én részemről nagyon szeretnék menni. Azért lett szelid egy héttel későbbre rakva, hogy a két találkozó ne üsse egymást.

De a garázs alját be kell fejeznem mielőbb. Később meg nem tudom, hogy lesz ráérő idő.

Segítségem most van, ha pedig csúszik akkor simán 2-3 hetet tolódik az egész, és a fene tudja, mikor lesz kész teljesen.

A betonra pedig tudjátok, hogy amíg meg nem köt, nem igazán illik kocsival rámenni. Aknát egyelőre nem is csinálunk, csak kihagyjuk a helyét.

Most 7végére nem jó időzítés a betonozás, mert szétmossa az eső... nameg ki akar esőben betonozni <_<

Link to comment
Megosztás:

és akkor most ki jön szegedre?

Én biztos megyek, mert ez volt megbeszélve, ... :(

Azért, még jó, hogy a tavalyi tali után arról volt szó, hogy idén több autóval képviseljük, mind a MOTE-t, mind a kecskeméti szekciót...

sajnálom, hogy ez megint nem sikerül, és asszem 1 kisebb klubban, mint a corsa klub nagyobb az összetartás...

uff...

Szóval, aki jönni akar, 07.30-kor az autópályánál, az 54-es (halasi úti) kihajtónál a szeged felé vezető oldalon MOL úton tali! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.