Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szombaton én is tudok menni! Meg lehet hogy pénteken is de szombat az biztos!!!

Legyen szombaton! Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Szombaton én is tudok menni! Meg lehet hogy pénteken is de szombat az biztos!!!

Legyen szombaton! Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi Légyszi

Köszi

Részemről OK, de sajna csk 9ig érek rá.

Úgyhogy ha menni akarunk a jó kis pincér barátunkhoz, akkor én kimaradok ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.