Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem meg volt az első közúti ellenőrzésem (új forgalmival), 20 msp múlva visszakaptam....tökéletes minden, további jó utat! Semmi diesel vs. benzin és 1.7 vs. 1.4 dillema. ;)

Vagy kifogtál végre normális rendőröket. ;)

Ebként megnéztem a szerelési kézikönyvben, elvileg felrakható a jelenlegi lökhárító betétre is az új lökös.Szal ha ultragáz, uninstalláld légyszi a a festenivalókról. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi meg piros lámpánál álltunk Fx vs. piros Corsa 1.4 Sport, túráztatja a gépet tiltásig nem foglalkoztam vele hagytam elmenni. Következő pirosnál megint túráztatja és beintett nekem....ok akkor most én is nyomni fogom a gázpedált.... ;) ;)

Eredmény Fx vs. Corsa 1:0 ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi meg piros lámpánál álltunk Fx vs. piros Corsa 1.4 Sport, túráztatja a gépet tiltásig nem foglalkoztam vele hagytam elmenni. Következő pirosnál megint túráztatja és beintett nekem....ok akkor most én is nyomni fogom a gázpedált.... ;) ;)

Eredmény Fx vs. Corsa 1:0 :P

Legközelebb használd a kék fényt, attól megnyugszik ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi meg piros lámpánál álltunk Fx vs. piros Corsa 1.4 Sport, túráztatja a gépet tiltásig nem foglalkoztam vele hagytam elmenni. Következő pirosnál megint túráztatja és beintett nekem....ok akkor most én is nyomni fogom a gázpedált.... ;) ;)

Eredmény Fx vs. Corsa 1:0 :P

Akkor most már tényleg nyomnunk kell majd egyet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.