Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azért egy Toyota Camry-ben te is elfeszengnél, akár csak egy Subaru Legacy-ben.
Persze kivételek mindig vannak.

De most ültem egy új Yarisban, hát a műszerfaltól hányingerem lett.

Ötletes, hogy bent van hátul a digit, és jól látszik nappal is, de mi a sz....ért van középen? Jól lássa a mögöttem jövő is?

Link to comment
Megosztás:

Persze kivételek mindig vannak.

De most ültem egy új Yarisban, hát a műszerfaltól hányingerem lett.

Ötletes, hogy bent van hátul a digit, és jól látszik nappal is, de mi a sz....ért van középen? Jól lássa a mögöttem jövő is?

Azért van középen, mert így tudtak a tervezők variálni a nagyobb térérzettel.Az a legszebb, hogy vezetés közben nem kell a fejed fordítani, mert bőven a látóteredben van a műszeregység.........ettől függetlenül Yarist sose' vennék, mert drága és kicsi is.Tipikus női autó! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, épp tegnap szereltem be..... ;) :P

http://kepfeltoltes.hu/090421/20090421102k...ltoltes.hu_.jpg

Na tessék!Énn meg erölködöm itt neked! ;)

Reggel felrakattam a GSiCsabi irmscher dobját.

5E-ért rakták fel,de úgy,hogy a gyári bármikor visszarakható,csövet hajlított hozzá,a felfogatásokat újra csinálta,vagy 5x átnézte,hogy biztos nem ér-e bele és kapok majd még 500fokig hőálló festéket,hogy a csövek belseje is szép legyen,ne csúnya rozsdás.

A többi része ok a rendszernek,rezonátorcsövet majd egyszer cserélni kell,mert piszok rövid van benne.

Azért nem sámli a műhely,Masserattinak és a Ferrarinak dolgoznak be,végeket gyártanak és más alkatrészeket.

A hangja pont jó,nem túl hangos,90-100 körül kussol,de szolid kis hangja van neki városban.

KÖSZÖNÖM CSABI! ;)

Link to comment
Megosztás:

" A kézifékkötelet cserélni kell mert nem egyezik a dobfékesével. A hátsó kerékagycsapágy az megegyezik a dob és tárcsaféknél! A csapágy rögzíti a hídra a fékalkatrészeket, tehát a csapágy marad! Igazából ennyi. Maga a csere kb 4órás meló. A végeredmény jó lett"

Urbánjózsinak sikerült....

Legalábbis a G Astránál.

Link to comment
Megosztás:

Urbánjózsinak sikerült....

Legalábbis a G Astránál.

Szerzel egy Vectra A ABS nélküli tárcsás hátsóhidat, lebontod róla a kerékagyakat, és ráhackeled a Caravanra.A kézifékkötél felfogatási pontjait pedig felheggeszted/teted.

De olyat keress, amin a kézifék dolgai életben maradtak, mert hajlamosak az elporladásra, és "állítólag" elég drágák.......

Link to comment
Megosztás:

Az F -re gondoltál?

Én a G -re szeretnék tárcsát..... ;)

Túl gyári, és túl jó még azaz autó ahhoz, hogy ilyesmit csinálj vele.De nagyobb motorú verzióban volt hátul is tárcsa gyárilag, asszem a 2.0 D ill. TD alatt már olyan volt.Én az alkatrészenkénti csere helyett továbbra is a komplett átépítést favorizálnám.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.