Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pofás hátsó lámpa.Emlékeim szerint a QP-nál volt hasonló megoldás v.mi horror áron anno.... :P ;)

Klafa és ritka darab, grat. -_- ;)

Nekem nincs kül. gondom szerencsére a kisgéppel eltekintve a olykor felvillanó Check Control lámpával amit valszeg a lambdaokosító produkál.Menetileg nincs gond vele, bár ezzel a 195-tel 110 felett baróra lomha lett, de lexarom, mert annyival el is tudok fordulni! ;)

Robiba is bekerült a 4 pólusú, az eddigi tesztút alatt nem volt gebasz.Kíváncsian várom a többi km.-t.

Link to comment
Megosztás:

Volt ma nálam GSiCsabi!Kisit szakértettük a szekerének a futóművét! ;)

Tegnap Morgó & J0hnny segítségével, ki is cseréltük a szilenteket... megszünt a kopogó hang...

A héten viszem is futóműbeállításra ;)

THX, Neked az anyagbeszerzést, a többieknek meg a segítséget. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Morgó & J0hnny segítségével, ki is cseréltük a szilenteket... megszünt a kopogó hang...

A héten viszem is futóműbeállításra ;)

THX, Neked az anyagbeszerzést, a többieknek meg a segítséget. ;)

NM.Ha lett volna időm, én is mentem volna. ;) Nehogymá' kimaraggyak'! :P

Link to comment
Megosztás:

Lökheted itt a rizsát nekem órákig,engem nem b@szol át,jobban ismerlek annál. ;)

Nem kívánom,de ha ne adj isten családdal durran valaki és választani kellene,hogy egy corsa/astra vagy bármely szusi...hát nem tudom.

Itt most lehet azzal jönni,hogy ne parázzunk már mindig ettől,de én nem keveset gurulok városon kivül is és amit látok és tapasztalok siralmas.

Lehet ha múlthéten egy szusiban ülök úgy elszálltam volna az út szélére lehúzódáskor,mint a győzelmi zászló...

.....El kell fogadni,hogy vannak és lesznek előítéletek,de én nem konkrétan csak a szusit nem szeretem,hanem az összes régi generációs japánt,ahol lhetett érezni az ocsóságra való törekedést.Ez ugyanúgy igaz a német(golf II pl) vagy más gyártókra....

ehhez is aránylag olcsó minden és legalébb azonnal van a boltban.

;) Keblemre!!!

Én mondjuk szerettem a II-es golfot is, azon tanultam vezetni. (persze akkor a beltér foglalkoztatott legkevésbé)

Viszont az akkori álmaim autója (hurrogjatok le nyugodtan) a Calibra volt.

Én mindig hirdetem, hogy nem szeretem a japán, olasz, francia kocsikat sem, de németből is van amit soha nem vennék, (BMW) igaz a kombik már külsőre egész jól néznek ki.

Ettől függetlenül: Faterom le akarja cserélni a mazdát, de nem tudja mit vegyen. Corsa, fabia, kalos, ignis a lehetséges választás.

Én azt mondtam, hogy amit feltétlen szeretne (szervó kormány, e. ablak) az legyen benne, de az árakbeli különbséggel 1-200.000 forint, ne foglalkozzon. Vegyen olyat amiben jól érzi magát. Nem napi autózásra kell, hanem heti 2 alkalommal kell 250 km-t menni vele.

Ha lesz ilyen biopower-es matrinya' akkor egyre én is igényt tartanék.

Módosítva : Gepard
Link to comment
Megosztás:

;) Keblemre!!!

Azért egy Toyota Camry-ben te is elfeszengnél, akár csak egy Subaru Legacy-ben.Kétségtelen, hogy régebben elég sok műanyagautót építettek a japók, amik nem élvezeti, hanem használati tárgyak voltak.De sok közülük a mai napig hibamentesen, üzemel, és hála a korának, fillérekből üzemeltethető.

Az élvezeti tárgyak, mint pl. Nissan Silvia, Skyline, Celica, Supra, Corolla GTi, Starlet GT, CRX, VTi,Lancer EVO II, Eclipse és még lehetne sorolni, nagyon sok mai csodaverdának rondán odadörgöl....... ;)

Link to comment
Megosztás:

Holnap reggel 7-re megyek a Koppány műhelybe kipuffot hackelni! :P

Akkor most majd te is tudol zúúgolódni.... ;) ;)

Viszont bárhogy keresem, nem találom a Suzuki kezelési kézikönyv linkjét, amit korábban beraktál ide.Ha meglenne, megköszönném, mert én is csak a céges gépre mentettem le.Én balga..... ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor most majd te is tudol zúúgolódni.... ;) ;)

Viszont bárhogy keresem, nem találom a Suzuki kezelési kézikönyv linkjét, amit korábban beraktál ide.Ha meglenne, megköszönném, mert én is csak a céges gépre mentettem le.Én balga..... ;)

Ehune...

Remélem nem lesz hangos,mer akkor baszom ki a kukába! :P Én csak a szép imscher vég miatt akarom,nem akarok hangos kipuffot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.