Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A legvadabb dolog életemben: Suzukival mentem Mantás esküvőre. Sose próbáljátok ki! ;)

Amúgy annyira ős Suzuki, hogy a miénk még nem magyar gyártású. És jobban is megy, mint az újabbak. (jobban megy, jobban megy... Szóval megy, na. ;))

Inkább azt meséljétek el, amikor körbe lett porolva és tele lett rajzolva Opel jellel ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha ismered a sztorit, akkor minek meséljem el? ;) Amúgy akkor lett Gelkó is hivatalosan a kerékalátétem.

Hátha valaki még nem ismeri, meg legalább lássunk valami olyat is, amire oda kell figyelni a szektához csatlakozásnál ;) Az alátétes történet viszont nincs meg. Ő emelte a sárvédőt? ;)

Link to comment
Megosztás:

Te is googléból nézted baxod , nemtom most mit janizol itt ;)

Én -veled ellentétben- tudtam eddíg is, csak azt is tudtam, hogy nekem úgy sem fogtok hinni, úgyhogy muszáj volt belinkelni.

Egyébként meg menj már le a grundra és nézd már meg, hogy még mindíg beindul e a GSi, fura hangja volt legutóbb ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Én -veled ellentétben- tudtam eddíg is, csak azt is tudtam, hogy nekem úgy sem fogtok hinni, úgyhogy muszáj volt belinkelni.

Egyébként meg menj már le a grundra és nézd már meg, hogy még mindíg beindul e a GSi, fura hangja volt legutóbb ;) :P ;)

pfffff..... most erre mit írjak? Főleg egy olyannak aki olaj nélkül autózik! ;)

Link to comment
Megosztás:

pfffff..... most erre mit írjak? Főleg egy olyannak aki olaj nélkül autózik! :P

Semmit ne írj! ;) Amúgy amikor autóztam, akkor még volt benne olaj (azért füstölt úgy). Amikor nem volt, akkor megálltam :P ;)

Stefan Vadkerten nagy nagyon rábaxol, abbana pillanatban hogy a kis buksid letetted aludni ;) :P

Speed rulez -_- Apu! Apu! Buksi kiszökött! Buksiiiii!! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megjavult a szekér! Eszembe jutott hogy aki meg chipkedte az autót az biztos tud hibakódot is olvasni, és tudott. Kiderült hogy az adagoló vezérlőjében (aminek az új ára a srác szerint 500E, és nincs okom kételkedni) megolvadt valami, ami forrasztható. Sajnos ez is tipus hiba mint az hogy folyik az olaj az adagolónál, sőt hogy egy kapillárison keresztül felnyomja egészen a motor vezérlő egységig. Azt mondta a srác hogy azért nem szereti az opelt mert ami típus hibára rájönnek, azt sem javítják ki. De legalább újra füstölhetek ;) .

Ennyi a történet.

Mindenkinek Nagyon Derűs, Napsugarakban és Pihenésben Gazdag hétvégét kívánok!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.