Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Lökheted itt a rizsát nekem órákig,engem nem b@szol át,jobban ismerlek annál. ;)

Én láttam az ábrázatod,amikor nagy blokkos gépben fülig ért a szád,engem ne kábíts. ;)

Jó volt meg minden, de utána az élet bebizonyította, hogy nem nekem való egy ilyen játékszer.

Ha most lenne pénzem, bizony fiatal és JAPÁN autót vennék.Nekem nem létszükséglet a heremasszírozó hosszútávon sem, hiszen a gyerekek miatt amúgy is sűrűn meg kell állni.

A törésteszt pedig engem nem izgat.Ne gondold, hogy a te Corsa A alapjaira épített bölcső nélküli Corsa B-d nem gyűrődne galád módon össze egy esetleges frontális crash-nél.Volt már rá precedens, lásd mikor a céges autótokat pitsán verted.Pedig nem nagy sebességgel koccoltál vele.....S, hidd el, ezzel is az úton lehet maradni, csak tudni kell vezetni.Semmivel sem rosszabb futóművileg, mint a Corsa.Sőt, ha figyelembe vesszük a merev hátsó híd vs. független kerékfelfüggesztés dolgot, bizony előrébb jár a Swift II., mert az enyém bizony az, lévén a Swift I. a kocka Swift volt.

A Micu nekem pedig továbbra is bejön.Úgy a régi, mint a jelenlegi ill. az egyel ezelőtti Lancer.

Majd 1X te is megunod az állandó szögelést, és veszel normális autót. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Részeben Wolfinak és J0hnnynak is igaza van.

Asszonynak én is azért vettem szusit, mert kellett egy igénytelen gép, ami elviszi városon belül oda ahova akarja.

Megvan már egy éve, de asszem 1x kellett hozzá nyúlni kuplung ügyileg, de azt sem fájt 5000nél többe.

Jön-megy teszi a dolgát. Kis sebességnél még néha játszani is lehet vele ;)

Viszont ha hosszú távra megyünk, akkor csakis az astra marad.

Igazából erre a célra amíg tehetem tartok legalább ekkora autót, vagy nagyobbat.

Valahogy nagyobb biztonságban érzem benne a családom, főleg ha esetleg majd jön egy trónörökös.

Viszont költeni már többet költöttem rá, mint a szusira.

Bár lehet ez a múltja miatt van, de az árába belefér ;)

Mindennek megvan a maga előnye és hátránya. (szerintem)

Link to comment
Megosztás:

Viszont ha hosszú távra megyünk, akkor csakis az astra marad.

Igazából erre a célra amíg tehetem tartok legalább ekkora autót, vagy nagyobbat.

Ha megtehetném, én is tartanék egy Mitsubishi Sigmát, Toyota Camry-t, Nissan Maximát, vagy neadj Isten egy Audi 100/A6-ot.De nem tehetem meg.Hosszú távra ritkán megyünk.Főleg városban használom a gépet.Erre pedig tökéletesen alkalmas.Az évi 1db kirándulás pedig kibírható. ;) Legalább abban biztos lehetek, hogy nem rohad le alattam mindentől távol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.