Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Stefan!

Nézegettem a gyorsulási eredményedet, nem nagyon értem hogy ott a közepén milyen adatok vannak megtennéd hogy elmagyarázod :lol:

Tudom béna vagyok de hát ez van.

Amúgy én is szívesen gyorsulnék egy ilyenen hogy megtudjam hogy mit bir a szekér, de félek nagyon gáz lenne és sokan röhögnének ;)

Link to comment
Megosztás:

Stefan!

Nézegettem a gyorsulási eredményedet, nem nagyon értem hogy ott a közepén milyen adatok vannak megtennéd hogy elmagyarázod :)

Tudom béna vagyok de hát ez van.

Amúgy én is szívesen gyorsulnék egy ilyenen hogy megtudjam hogy mit bir a szekér, de félek nagyon gáz lenne és sokan röhögnének ;)

Van GPS-es PDA-ra egy progi, amivel félmásodpercnél pontosabban nem lehet mérni, ráadásul az eredmények igen erősen függenek a GPS jel pontosságától is (ezért fordulhatott elő, hogy az 1.4i 1sec alatt gyorsult 70-ről 160-ra :lol: ), szóval nem kell készpénznek venni, de sokszor egész reális adatok jönnek ki (ha megvárom míg megtalálja rendesen a műholdakat).

A diagramokon nem tudom mit magyarázzak. Arra volt beállítva, hogy a 400m-t mennyi idő alatt futja a gép.

A grafikonon az idő függvényében (x tengely) nézi a gyorsulást (acceleration [g]), a távolságot (distance [m]) és a sebességet (speed [km/h]).

Én is éjszaka próbáltam amúgy, amikor nem látták, meg üres volt az út is :lol:

szerk.: most nézem, hogy te a timeslip-re gondolsz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így már értem. Ez is olyan amiból átvett téma, mert ezen a földrészen nem tudtunk kitalálni mást :lol:

Amúgy meg élnek halnak a láb használatáért, a rövidebb távokat a gps is lábban mondja be.

Ennyi erővel más távolságokat is bevezethetnénk az európai drag-racingben. Szerinted miért pont 402 méter a táv? :lol:

Onnan ered, hát tisztelik a hagyományokat, szerintem semmi gond nincs ezzel.

Az, hogy a GPS, hogyan mondja be, az meg a programtól függ. Az iGo simán méterezik nekem ;)

Link to comment
Megosztás:

a kinti gps re értettem

volt szerencsém az államokban vezetni egy pár ezer mérföldet (hogy legyünk stílusosak), és engem bekavart a láb mert ugye az kb egyharmad méter, és ha azt mondja a gps hogy 100 láb után balra akkor az már nagyon közel van :lol:

Na de a lényeg az hogy kipróbálnám milyen a gyorsulási verseny, csak égni nem lenne nagyon jó ;)

Mikor lesz legközelebb?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.