Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sorozáson:

-Szóval azt mondja, hogy rossz a szeme. Bizonyítsa be.

-Doktor úr, látja a falon azt a légyszart?

-Igen.

-No, én nem látom!

;) :lol: :lol:

Dokinál:

Forduljon meg, hajoljon le, huzza szét....

Maga dohyányzik?

Mé kormos?

:lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ebként Johnny éppen ma hozza haza a felnijeimet.Mivel eléggé vékonynak ítéltem meg a nyári 155-13-at, így álmodtam kicsit szélesebbet.Gyorsabb nem lesz tőle, de nem is fogok vele elesni.. :lol:

A 14' is elég lett volna, de akkor tuti rágtam volna a kefét a 15' után.Szóval 15' lett. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ebként Johnny éppen ma hozza haza a felnijeimet.Mivel eléggé vékonynak ítéltem meg a nyári 155-13-at, így álmodtam kicsit szélesebbet.Gyorsabb nem lesz tőle, de nem is fogok vele elesni.. :lol:

A 14' is elég lett volna, de akkor tuti rágtam volna a kefét a 15' után.Szóval 15' lett. :lol: ;)

majd egy két képet prezentáj! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hagyjuk már Losira ezt a dolgot! Annyiszor szakítottuk már fel ezt a sebet, hogy csóró srác már kapásból tépőzárt vérzik! Nincs Opel, talán nem is lesz. Van ami van, ennyi.

Már régen ráhagytuk. Csak azért tépegetjük a sebet, hogy szívhassuk a vérét kicsit. Érti ő szerintem :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azé ez a ződ szebb vót :lol: :lol:

Szebb, jobb, gyorsabb, és kb. pont ugyannyi presztizse volt mint a jelenleginek.Szép volt, minden klappolt, de túl későn találkoztunk. :)

Már régen ráhagytuk. Csak azért tépegetjük a sebet, hogy szívhassuk a vérét kicsit. Érti ő szerintem B) ;) :lol:

Nincs mit feltépni, szép volt, jó volt, de mostanában célszerű észerűen gondolkodni.Abba pedig nem fér bele egy nagyblokkos autó.Jó ez így ahogy van. :(

Link to comment
Megosztás:

Tök sportos tőle a corsa,szépen ül a súly miatt! :lol:

Te papa!

Az baj ha későn érek haza?

Jó lenne lurdyba elugrani a skacok váltani pár szót!

Ráér pénteken is v.mikor.Ha délelőtt le tudnád adni a melóhelyen v. esetleg Máténak, az is teljesen jó lenne. ;)

Most ugrik be, te műszakizni mész holnap.Szal akkor inkább melóhey, mert 5:40-től bent vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.