Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

nem tud valaki 2 db 195/ 50 R15 nyári gumit jó áron, ami nem csak egy szezont bír ki? sürgős lenne mert még téli van fent de nem tudom lecserélni mert vászonszakadásos :lol:

Ma megyek a gumis barátomhoz megkérdezem neked hátha van valami elfekvőben! ;) Tavaly, nekem 4 db Yokot adott ugy hogy 5000 km volt benne 195/50*15" 32 papírért szereléssel együtt! :lol: :lol: Délután tudok mit modani! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma megyek a gumis barátomhoz megkérdezem neked hátha van valami elfekvőben! ;) Tavaly, nekem 4 db Yokot adott ugy hogy 5000 km volt benne 195/50*15" 32 papírért szereléssel együtt! :lol: :lol: Délután tudok mit modani! :lol:

oké, köszi, én meg átvizsgálom hogy elég e a kettőt lecserélni, mert az biztos hogy 2 nagyon rossz, de nem tudom azon van e a pukli vagy a jobbikon

Link to comment
Megosztás:

Egyik helyezés sem rajtam múlt akkor ;) a zsűri többi tagja egyből szagot kapott, hogy elfogult vagyok, mert mindenkinek maximumot adtam - de legalábbis feltűnően nagy pontokat a többiekéhez képest :lol: ki lettem közösítve! :lol:

:)

De nyugi, ahogy itt elnézem a női fórumozók folyamatosan növekvő számát, lassan kiharcolhattok egy vizespólós versenyt is :lol: aztán meg lehet nézni, hogy csak virtuálisan ilyen nagy a kacérkodás, vagy élőben is :(

Link to comment
Megosztás:

Egyik helyezés sem rajtam múlt akkor ;) a zsűri többi tagja egyből szagot kapott, hogy elfogult vagyok, mert mindenkinek maximumot adtam - de legalábbis feltűnően nagy pontokat a többiekéhez képest :) ki lettem közösítve! :lol:

:(

De nyugi, ahogy itt elnézem a női fórumozók folyamatosan növekvő számát, lassan kiharcolhattok egy vizespólós versenyt is :lol: aztán meg lehet nézni, hogy csak virtuálisan ilyen nagy a kacérkodás, vagy élőben is B)

Támogatom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.