Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Látom beindult az élet!

Sajna én szombaton nem érek rá, mivel éppen táppénzes vagyok, ezért egy kis klímaváltozást eszközlünk a javulásom érdekében.

Aki kért féktisztítót Tomin kívül ( talán J0hnny volt az) az szóljon már, mert van még 6 db.

SMSt megkaptam, csak nem vagyok feltöltve, így válasz ohne.

Így, hogy a 7n nem vagy, a túlélésre játszom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah megkérdeztem apóst és ingyen kapják a termet a hőlégballonosok a tiszti klub-ban. Ma úgy is clubnap van és megkérdezi, hogy mi merre mennyi és megmondja a pontos nevét a főnökasszonynak.

Ha előrelépés van szólok. Időpontot viszont le kell eggyeztetni, hogy tudjak mit mondani!

Link to comment
Megosztás:

Van egy piros C Kadett Coupe Cegléden vagy környékén, a tulajjal még nem sikerült beszélnem, telep előtt áll mindig, gondolom dolgozik olyankor, úgy másfél éve láttam az ablakán, hogy "eladó", ma nem volt kint ez a felirat rajta. Talán egyszer sikerül elhívni egy talira.

A jövő évi talit jó lenne összegyeztetni a közeli autós találkozok időpontjával, az idén a Veterán talival egyidőben volt a hol is? Kalocsán? vagy Halason? a XI. Veterántalálkozó.

Az időpont egyezése jó dolog is meg nem is,

jó, mert a veterán autóknak (és miattuk a nem veterántulaj autóstársaknak) nem kell többször megtenni az utat távoli városokból

és nem jó, mert ha ott van nem tud egyszerre itt is lenni, és fordítva.

Link to comment
Megosztás:

Ezért kellen minél hamarabb datumot talalni!

A helyszint azt késöbb is ki lehet talalni!

Habar mi mar szeliden elvileg beszéltünk eről de ezt szerintem majd egy közös msn party ba vagy cp vagy ilyesmi be kellen leszölgelni mert sok datum esetén vannak pozitiv és negativ dolgok!!!

Ja meg esetleg ha a fönökök is benéznek ide akkor dobjak mar fel azt hogy ők esetleg milyen datumot foglaltak mar le na persze ha van ilyen!

Nehogy véletlen mi is azt besz6éljök meg ami 95% mert az embernek ilyenkor van akkorra ráérzése hogy hova kéne rakni!

BYBY

Link to comment
Megosztás:

Ha v.ki all olcsó kárpitosról Kecskeméten, esetleg Kiskőrösön, aki autókat is csinál/vállal, kérem jeleze, mert a Corsát 33e.-ért csinálnák meg, én pedig jelen pillanatban eladás előtt egy kicsit sokallom érte.

Szóval HELP! ;)

Nagyon sürgős??

Mer nekem van ismerősöm....itt Hetényben...

:roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Igen, nem lenne jó, ha egybeesne más talival. ;)

Lehet, hogy kimoderálnak, de hátha belefér a chat topcba: tudok (remélhetőleg) ócsó Opel acélfelnit eladót. Egy B Vectrán volt, fekete, szép állapotú. Ha valakit érdekel, megkérdem a pontos méreteit.

Háááát... nekem majd kellene 5lyukú, 15" -os télire, de erről még nem egyeztettem mamával!!! :roll:

De tuggya, hogy kellene venni! :lol: Csak aszt nem még sztem, hogy mibul!!! 8)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sürgős??

Mer nekem van ismerősöm....itt Hetényben...

:roll: :wink:

Köszi, de találtam.Hetényben voltam ott a Gyöngy utca környékén, és az úriember 33e.-t mondott, ami nekem sok.Aztán mikor a Vacsi köz környékén voltam, beugrottam az ottani kárpitoskellék szaküzletbe, és éppen ott volt egy mester, aki a jövő héten megcsinálja 20e.-ért, mindennel együtt.S, házhoz jön, szal ez most nyert.Meg jó 5let volt menni egy kicsit megint utána.

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon jó ár!

Barátnőm készülő Off púpos wartburg on - jának keresünk kárpitost(most még csak light-osan-most lakatolják) és álltalában 80-100 e a munkadíj,amit mondanak rá pl tetőkárpit felrakása 30 e.

Akkor beszélj ezzel az emberrel: Hegedűs Zsolt 20/5591321 v. 30/9836724 Kecskemét

Link to comment
Megosztás:

Itt Kőrösön a szomszéd utcában a Horváth kárpit nekem az eredeti alapján 5000ért szabta varrta a tetőkárpitot. Eredeti most is itt van darabokban. Felrakása pedig egy délelőtt volt itthon.

Sok vagy inkább sokk az a 30 e.

Anyag (csak a szövet) másik 5 e volt Kecskeméten a Penny melletti Kárpitosboltban.

Restaurált már komplett autó belsőt is, Ausztriából hozta ide fényezni és kárpitoztatni a tulaj az Alfa Gulietta-ját és visznek hozzá 200 éves bútorokat is újrahúzatni, szerintem jól dolgozik.

ja: túlóra miatt holnap este nem tudok menni CPbe

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.