Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltam ma Kecelen szőlőbe metszeni.lefelé 47 perc volt háztól szőlőig.Nem kíméltem a gépet! ;) Páhi után gyönyörűen fel van marva az amúgy botrányos út, szal mégxarabb.Előrevetíti, hogy lesz rajta normális flaszter.Ugyanez visszafelé Jakab felé, 50 perc volt, Jakab után szintén felmarva.Annyira nem izgatott a dolog, mert még előtte utolértem 3 kamiont, az előzés legkisebb lehetőségével, mivel murvára jöttek szembe.....Szal szépen ellazultam, kicsit tekertem a hangerőn, aztán nézelődtem a hátralévő 18km-n.Az vígasztal csak, hogy más sem tudott megelőzni sem engem, sem pedig a kamionokat! :lol: Szal ,mindenki nézelődött! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azé jobb lett volna egy tárcsa csere is. ;)

Minek amíg legalább 3mm vastag.

legfeljebb úgy jár mint egy kolegám az utolsó fékezésnél szétszált a tárcsa és ő szépen lekoccolta a cég elötti keritést.

de csrénél nem volt gond hogy mit csináljon a régi fékbetétekkel mert már nem voltak sehol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.