Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

HA sikerül is beszervezni magunkat látogatni, max a nagy ződ honvédségi hiper - szuper qurva drága buszval lehetne gyursulni.

Ugyanis nem valószínű, hogy a teljes MOTE tagságot engednék flangálni, és főleg gyorsulni a guruló utakon!! :lol: :lol:

Én anno a ceglédi VÁP-os Volgával nyomultam!Egy darabig partyban voltam az UAZ-zal, de aztán elhúzott a srác! :( :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Már szinte hallom is: "Torony,torony....J0hnny hivlak! Kérek engedélyt az Alfa gurulón át felhajtani és száguldozni/gyorsulni a Delta gurulóig!!!" rövid szünet: szöke hadnagy muff: Engedély" ;) :lol: :lol:

Vagy kapnál egy azonnali pályára és felt... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nna mire Johnny elemelkedne?!?! ;) :lol: :lol:

Az északi biztonsági zóna biztos sokat dobna a dolgon! :( :D :D

Amúgy erről a kecskeméti jövő évi taliról beszéltünk úgy futólag a múlt heti CP talin, és arra gondoltunk, hogy lehetne esetleg a Veterántalival együtt.(kérdés hogy Lightning és Blitz mit szóla az 5lethez) mert akkor a gokartpályát is be lehtne iktatni mint lehetséges ügyességi versenyek heszínét, bár szállásról ,eg ilyenekről de főleg kaja megszervezése, még elég homályos pont maradt.Szóval futólag már volt róla szó!

Bár a napközbeni étkezést biztos le lehetne szervezni egy Szélmalomcsárda nevű étteremben, a szállást esetleg a Campingben, +ott lehetne egy olyan 6lövetű bográcspartyt is szervezni, meg ilyenek.De ez mind csak feltevés, és sok a HA, meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

Nna mire Johnny elemelkedne?!?! ;) :lol: :lol:

Minden csak tolóerő kérédése. :twisted: :twisted:

Egyébként nagyon király lenne ez a kecskeméti tali, szerintem hajrá ezerrel, megha tudok segíteni valamiben akkor szóljatok bátran (bár gondolom még kissé képlékeny a dolog...)! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Az északi biztonsági zóna biztos sokat dobna a dolgon! :( :D :D

Amúgy erről a kecskeméti jövő évi taliról beszéltünk úgy futólag a múlt heti CP talin, és arra gondoltunk, hogy lehetne esetleg a Veterántalival együtt.(kérdés hogy Lightning és Blitz mit szóla az 5lethez) mert akkor a gokartpályát is be lehtne iktatni mint lehetséges ügyességi versenyek heszínét, bár szállásról ,eg ilyenekről de főleg kaja megszervezése, még elég homályos pont maradt.Szóval futólag már volt róla szó!

Bár a napközbeni étkezést biztos le lehetne szervezni egy Szélmalomcsárda nevű étteremben, a szállást esetleg a Campingben, +ott lehetne egy olyan 6lövetű bográcspartyt is szervezni, meg ilyenek.De ez mind csak feltevés, és sok a HA, meg ilyenek.

Majd megbeszéljük.... én pénteken szoliban leszek!

Ha szombaton tartanánk a heti mítinget azon ott tudnék lenni, és akkor beszélhetnénk ezekről az ötletekről (is)! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az lesz a bibi, hogy jön a tél és korán setétedik meg ráadásul hiiideg is lészen! ;) :lol:

Mindenképpen találni kellene valamilyen megoldást a helyre, mert minusz 4-5 (10-20) elég kényelmetlen ácsorogni 2-3 órát, mégha olyan jó is a társaság, mint a kecsói szexió! :lol:

Jaaaaaa...ti már a fagyoknál tartottok??? :shock: :( :D

Én azt hittem csak a hétvégéről beszélünk! :wink:

Hát ja...majd kitanálunk valamit... tiszti klubra rákérdezek...esetleg...helyiségügyileg! Kéne találni valahol klubszobát!

Mondjuk van ám itt Hetényben is Tiszti klub! Majd itt is jól megkérdezem!

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, de semmiféleképpen a CP-ben, mert ilyesmire az nem alkalmas.Olyan beülős megbeszélés kellene erre a témára.Vagy Bogrács, vagy mittudomén! ;)

Még mindig ott van lehetőség ként a piac parkolója (az El Bandi mellett).

Az elég nyugodt és csendes, bár egy kicsit sötét.

Amúgy szerintem lehetett volna rászervezni valamit az idén is a veterán talira... ugyanis az elég jó volt... (főleg a gokart pályás rész :lol: )

De ha esetleg [fade:1017893ca5]Lightningék[/fade:1017893ca5] ismét terveznek ilyesmit jövőre... szervezhetnénk mellé egy rendes MOTE-s talit, így több embert (klubbot) érinthetne az esemény és talán nagyobb lenne az érdeklődés.

Hm? :roll:

(amúgy szerintem egyenlőre még napolhatnánk a beülős talikat, hisz télen úgyis muszáj lesz)

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaa...ti már a fagyoknál tartottok??? :shock: :( :D

Én azt hittem csak a hétvégéről beszélünk! :wink:

Hát ja...majd kitanálunk valamit... tiszti klubra rákérdezek...esetleg...helyiségügyileg! Kéne találni valahol klubszobát!

Mondjuk van ám itt Hetényben is Tiszti klub! Majd itt is jól megkérdezem!

Jó, hogy mondod.

Én csak igérgetek, aztán b.......om megkérdezni :oops:

Holnap utánajárok :wink:

Link to comment
Megosztás:

HA sikerül is beszervezni magunkat látogatni, max a nagy ződ honvédségi hiper - szuper qurva drága buszval lehetne gyursulni.

Ugyanis nem valószínű, hogy a teljes MOTE tagságot engednék flangálni, és főleg gyorsulni a guruló utakon!! :( :D

pedig az jóság lenne ha le tudnátok szervezni egy kis "autós ügyességi versenyt"

kihuznánk 3 sornyi bólyát és aközött kellene szlalomozni....arról nem tehetünk hogy ilyen béna mindenki hogy csak egyenesen tud menni ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig az jóság lenne ha le tudnátok szervezni egy kis "autós ügyességi versenyt"

kihuznánk 3 sornyi bólyát és aközött kellene szlalomozni....arról nem tehetünk hogy ilyen béna mindenki hogy csak egyenesen tud menni ;) :lol: :lol:

Ezt a bólyás dolgot mi szelidi talin megcsináltuk vizse füvön!Állat volt! 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.