Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem tetszett a tali! Kár, hogy kicsit messze van, na nem a km hanem a benzin ára miatt. irigyellek benneteket, hogy így péntek esténként össze tudtok jönni. Wolfinak sok sikert az új szerzeményhez és majd igyekszem többször elmenni. Muszáj volt már eljönnöm, mert ma "villamos nap" van Pakson, ráadásul az asszony adott egy tesco-s listát. Éjfél után értem így is haza. A fogyasztásban szerintem rekordot értem el mert odafelé a tgk-k vissza pedig a sötét miatt 110 fölé nem mentem. ;)

Ha új találka helyet találtok, megállok a Polus parkolóban és valaki aki a város azon végén lakik vezessen be légyszí! Abban nagyon igazatok van, hogy mivel a mi autóink vannak felmatricázva, velünk azonosítják a többiek "tevékenységeit" is.

Nagyon jó a csapat örülök, hogy tagja lehetek! A bemutatkozót, küldeni fogom, de kellene még egy jó kép a kocsiról.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, hogy miért piszkálja a csőrötöket a CP! :roll: :roll: :roll:

;)

Spedy!Nekem nincs felsőbbrendűségi beütésem a többi CP függővel szemben, csak 1Xűen zajos, és nem alkalmas arra, hogy kúltúráltan el tudjunk dumálni, jókat röhögve.Neked tetszik, ezt én tiszteletben tartom, mert zajlik az élet, mennek az autók, a jó kis nők, hawerek, ez a megboldogult legénykoromat idézi, mikor még én is rajongtam ezért.Mára már ez a feeling elmúlt.Ez van.És ahogy észrevettem, a többiek is(kiégett fűtőelemek :lol: ) előnyben részesítik a csendesebb helyeket.

Hát ennyi. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ma nagyon bő volt a zsibpiacon a felhozatal, rengeteg rádiót hoztak, alig győztem válogatni, végül egy Blau kazettás lett, Mono és Stereo bemeneti csatival, valamint van már 3 teljesen egészséges bőröndöm is a króm csomagtartóra, ami meg még nincs is meg.

;) :lol:

azért a CP-ben is van jó, mert ott lehet találkozni a többi autós sráccal, kiderülhetnek dolgok, pl miféle masinák épülgetnek a környéken.

A Klub-szekció találkozók alkalmára ha majd jön a hideg, talán be lehetne kéredzkedni egy Műv.házba, Lejhet, hogy ingyenesen is biztosítanának helyiséget pár órára.

Előnyei: fix hely, tulajdonképpen zavartalan környezet, esetleg zárt kivilágítható parkoló, TV film és képnézegetésekhez, konnektor számítógéphez, DVD-hez, télen fűtött, kulturált mosdó, esetleg szerepelhet a Műv.ház többi programjával együtt a sajtóban.

Még talán örülnének is.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem túl naiv dolog,nem hiszem hogy a művház ehhez partner lesz.

Én arra gondoltam,hogy valami jó helyet kellene keríteni a városközpontban,ahol lelehet ülni,inni/enni valamit és jókat dumálni.

Egyik esélyes célpont a Gody pizzéria,de itt a parkolás megoldása elég macerás.Valami jó csendes,olcsó étterem kellene,ahol egy asztalköré gyülve lehet meetelni!Vagy nem jól gondolom?

Link to comment
Megosztás:

Hát Wolfi, igazán patent a gép... (legalábbis ezért a pénzért ajándék volt!) Egész szép kis gépparkod áll már össze otthon! :D

Lassan egyedül tarthatsz Opel Találkozókat! ;) :lol:

Pénteki meetek télen? :( Malom Parkoló??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, a mélygarázs miatt.

A Műv.ház nem ám saját fejemből pattant ki, belegondolva tényleg naivnak tűnik hogy foglalkoznának a dologgal és talán fölöslegesnek is tűnik, de azt gondolom majd lesz létszám amikor már hasznos lesz a kiépítettség.

A Manta talik jó része Műv.házban szokott lenni, hó első szombat délelőttjén, mikor nincs valami más szervezett program.

Ott van aszfaltozott sportpálya, parkolni ideális.

A legeslegjobb egy szervíz vagy műhely belső parkolója lenne, de ez tényleg naiv álom.

Link to comment
Megosztás:

A malom parkoló ok lenne,de te és Berlina nem jöhettek oda le!

Bár jogos a megállapítás... (s azt is tudom, hogy erre én hivatkoztam a múltkor) de ki nem szarja le? :lol: Vajon odamennek egyessével megvizsgálni az autókat, hogy gázos-e? :D

Akkor meg menjünk! :( (én amúgy Pesten is leszoktam állni mélygarázsokba.)

Link to comment
Megosztás:

nálunk a Westend be van kamerázva, szinte mindenhol, a szélvédőn létszik az LPG matrinya, bungiból a fickó a monitoron látja ki jön-megy és egyből küldi a biztonsági szolgálatot, minden szinten van egy-két muki, és nem felejtenek el megszólítani. Vagy ha nem érnek oda amíg az autó mellett vagy, gondolom elvitetik...

De ezt nem tudom precedenssel bizonyítani.

A Malom-ban valszeg azonos a kiépítettség.

Úgyhogy még nem parkoltam mélygarázsba mióta LPG-s az autó.

Link to comment
Megosztás:

nálunk a Westend be van kamerázva, szinte mindenhol, a szélvédőn létszik az LPG matrinya, bungiból a fickó a monitoron látja ki jön-megy és egyből küldi a biztonsági szolgálatot, minden szinten van egy-két muki, és nem felejtenek el megszólítani. Vagy ha nem érnek oda amíg az autó mellett vagy, gondolom elvitetik...

De ezt nem tudom precedenssel bizonyítani.

A Malom-ban valszeg azonos a kiépítettség.

Úgyhogy még nem parkoltam mélygarázsba mióta LPG-s az autó.

Hát testvérem én már parkoltam a Westenben is, a Mammutban is és a Lurdy Házban is... s még egyszer sem szóltak hozzám!

Link to comment
Megosztás:

A centrumot pontosan a zajossága és a telítettsége véget nem díjazom én sem.

A lenézés nem tudom, hogyan pattant ki a fejedből, erről nem volt szó.(a két csoportra való utalással pont a halkabb, és a hangosabb társaság közötti különbséget akartam érzékeltetni)

Télire a Malom szerintem is jó ötlet lenne, bár még nem voltam bent.

A gázos kocsik (ha szólnak érte) max. kint maradnak a Műv. ház mögött.

Link to comment
Megosztás:

Majd jövőre, ha kap a szekció rendezési jogot a seriffektől egy 2 napos MOTE talira..... eccer ...talán... akkor... ;)

Amúgy nem éri meg kinlódni :lol:

Ahhoz, hogy ekkora rendezvényt bevállaljunk viszont igencsak fel kell kötni a gatyeszt!!

Szóval, ha majd szekciótalin jól kidumáljuk a dolgot, és megérik bennünk, miszerint mi igenis meg akarjuk rendezni az évszázad MOTE buliját.... na akkor bevesszük programnak a reptérlátogatást (is)!! :lol:

De akkor nem elégszünk majd meg holmi szimpla látogatással, hátha Topit rá tudom venni, meg a pk. -t, hogy repüljenek nekünk egy bemutatót... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát jófanna, én nem akartam, hogy *aszogassannak miatta, megse próbáltam mélygarázsban.
;) Jól van Berlina... majd meglátjuk... :lol:

Max kidobnak! :wink:

A gázos kocsik (ha szólnak érte) max. kint maradnak a Műv. ház mögött.
Köszi... mondanám, amit gondolok, csak nem akarok bunkó lenni...
Link to comment
Megosztás:

Majd jövőre, ha kap a szekció rendezési jogot a seriffektől egy 2 napos MOTE talira..... eccer ...talán... akkor... :D

Amúgy nem éri meg kinlódni :D

Ahhoz, hogy ekkora rendezvényt bevállaljunk viszont igencsak fel kell kötni a gatyeszt!!

Szóval, ha majd szekciótalin jól kidumáljuk a dolgot, és megérik bennünk, miszerint mi igenis meg akarjuk rendezni az évszázad MOTE buliját.... na akkor bevesszük programnak a reptérlátogatást (is)!! ;)

De akkor nem elégszünk majd meg holmi szimpla látogatással, hátha Topit rá tudom venni, meg a pk. -t, hogy repüljenek nekünk egy bemutatót... :wink:

Pedig milyen szivesen mennék vissza Warwolf apámmal nosztalgiázni!!!! ;)

Haga,ha ez sikerül egyszer szivesen meghajtanám a paripám az Alfától a Deltáig! :lol:

Már szinte hallom is: "Torony,torony....J0hnny hivlak! Kérek engedélyt az Alfa gurulón át felhajtani és száguldozni/gyorsulni a Delta gurulóig!!!" rövid szünet: szöke hadnagy muff: Engedély" :lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.