Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

jóvanna, de azért próbálkozni lehet ..:)

Ha nem sajnálnám rá a zsét, az enyémet is megküldeném!Mekkora röhögés lenne máár! :D

Amúgy Valkainak sikerült a halálba küldeni a 8V-t.Eddig bírta.Most már orrán/száján okádja a füstöt a motorja.Valszeg v.mi dugattyútörés v. ilyesmi játszott be neki. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Losi! Meg tudlak érteni az éjjeles meló kapcsán, csak annyi, hogy én már hozzá vagyok szokva. Közel 10 éve 3 műszakozom. Valami statisztika szerint ez már vagy 2 évet levett a max. életemből. A vegyipar megint vagy 2-3-at, szal qrva jól állok! :huh:

Viszont még mindig jobb, mint várni az "álláskeresők támogatását". :)

Csak a nyögdíjas kort nem fogom lehet megérni.

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Kevés volt az időm és véleményem szerint aki elsőre nem végez 100% munkát, vagy nem ellenőrzi le a saját munkáját oda többet nem megyek. Ennek ellenére jó hely....fotelből nézhetem a szerelést...Tominak való! :huh:

Nekem is másképp áll a kormány ha a nyári vagy a téli kerék van fent, de nem tudom miért.

Majd rákérdezek, ha állítjuk.

Xray!

Nálam vannak a felnik, de képet nem tudok csinálni, mert behalt a canon.

A Józsefeknek boldog névnapot!

Hozhatnák a meleget.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon király vagy :huh: lessz is sörike érte Köszi mégegyszer :)

Nincs mit, szivesen.

Közben beszéltem egy szervízzel (csak pesten javítják) elvileg íriszhibás a gép.

A javítás nagyjából 10-15.000 Ft lesz.

Szerintem megnézem a vaterán, hogy esetleg árulnak-e ilyet nem túl drágán. Canon Powershot A 430

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit, szivesen.

Közben beszéltem egy szervízzel (csak pesten javítják) elvileg íriszhibás a gép.

A javítás nagyjából 10-15.000 Ft lesz.

Szerintem megnézem a vaterán, hogy esetleg árulnak-e ilyet nem túl drágán. Canon Powershot A 430

Én 26 ért vettem 10MPX es panasonik lumixot! nemtom megéri e javítani!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.