Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajna a Haga most is húzza az igát,"mesterkedik" a kőmíves mellett.Így megen nem emelhetjük az est színvonalát jelenlétünkel.

Nem is tudom,mit kívánjak,márhogy milyen időt,mert ha esőset,akkor Ő is hazajönne,és mehetnénk,de akkor nem lehetne a csapat a szabadban...Így viszont,hogy szuper az időjárás,neki is mennie kell... ;)

Gepárd!!

A Timinek ígértem egy nevet(Ő már tudni fogja,miről van szó...):

Sándor Tiborné,Ildikó(Humán Kft,Úrihegy)

Nála érdeklődhetnek...Lécci add át Neki ezt az üzit!!

Köszi!Puszi Mindenkinek!Estére jó mulatást!!

Link to comment
Megosztás:

Volna ismét egy olyan javallatom, hogy álljunk már inkább a centrum, piac felöli oldalába, ne pedig a kiskörút felölibe.A múltkor is olyan jót dumáltunk, értettük egymás szavát+amikor indultunk, ki is bírtunk kényelmesen állni.Szerintem.

Nem értem, hogy miért piszkálja a csőrötöket a CP! :roll: :roll: :roll:

;)

Link to comment
Megosztás:

Te nem érzed a különbséget az opelesek és a többi centrum parkolóban lévő autós között?

Szerintem azért van egy hangyányi.

Mondasz valamit.

Törött orrú kocsival nem szívesen gurulok végig a cp-ben!!!

Tegnap koccantam egy kicsit a geppel.

Egy kormányösszekötö csere után , megint járóképes a gép.

Ma voltam futóművesnél, és hál isten minden ok.

19.30-ra megyek a lakatoshoz, aztán ha tudok bemegyek a cp felé.

Link to comment
Megosztás:

Te nem érzed a különbséget az opelesek és a többi centrum parkolóban lévő autós között?

Szerintem azért van egy hangyányi.

Mi van "Übermensch" stílust veszünk fel?

Nyilván más a stílus... és? Én nem a többi CPs miatt szeretek oda járni... hanem mert tetszik a CP fekvése. Ennyi.

Mellesleg én azért nem nézem le a többieket sem akik bejárnak oda!

Link to comment
Megosztás:

Mi van "Übermensch" stílust veszünk fel?

Nyilván más a stílus... és? Én nem a többi CPs miatt szeretek oda járni... hanem mert tetszik a CP fekvése. Ennyi.

Mellesleg én azért nem nézem le a többieket sem akik bejárnak oda!

Ez nem arról szól, hogy lenézünk akarkit is.

Nekem nem sok bajom van a cp-vel, csak ha beszélgetni akar a csapat ,akkor nyugisabb hely is van.

Mostanában ritkán voltam, de barhol is lesz a meet, igy is ugy is megyek.

Link to comment
Megosztás:

Én is élek am csak kezdődik a suli és ilyenkor kevésbé tudok net közelbe kerülni!

Sajnos a péntek esti cp-s talik is nehezen leszenk kivitelezhetők mert sajnoss 18:00-ra érek soltra és onna haza aztan meris indulnom kellen anyumék meg nem tudodm mennyire dijazanak de azert neha neha majd megjelenek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.