Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

másrészt nekem nincs kedvem fagyoskodni és őszintén szólva a gyorsulás nem izgat,még nézőként sem.

Nekem is időjárás függvénye a dolog.Ha gatya idő lesz, más progit szervezek.Gyorsulás idev. oda.De Kalocsán ha lesz, oda átviszem tesóm is.

Remélem a következő talira már Fx-el megyek, hétfőn-kedden termosztát csere, gittelés, festés alapozóval. Ajtócsere + színrefújás majd később, még szereznem kell 1 bal első ajtót, mociháztetőt (GSi) is.

Miért nem tolsz rá v.mi sárkányosmatrinyás EVOutánzat tetőt? :huh: Vagy kivágni a tetejét, és az FX lenne belehímezve? :)

Link to comment
Megosztás:

JOhnny nyugi van :)

Mi Xrayal X-aktázunk :D

Ti tudjáktok hová lett a vadkerti topic?

Ez igazi x-akta . REggel nagy örömömre ott volt a topic. Írtam is....majd mikor elküldtem az írkálmányomat, eltünt, mintha sosem lett volna. MEg is ilyedtem,hogy valamit rosszul nyomtam :D , de arra gondoltam,hogy ennyire béna nem lehetek. Egyből írt is Xray, engem kérdezvén,hogy mi történt a topiccal. Nem mertem neki bevallani,hogy lehet, hogy én voltam :huh: .

LEhet a főnökség úgy gondolja, hogy vadkert még oly távolni,hogy nem is kell beszélni róla.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.