Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azért ez kicsit túlzás szerintem.... :)

Azért, mert te normálisan gondolkodsz, van egy bizonyos réteg aki nem. :huh:

Én sosem mondtam,hogy a szusi xar,technikailag jó gép,de nekem annyira érződik rajta,hogy az olcsón összerakott autót tartották szem előtt a tervezésnél,hogy valahogy ugyanaza a feelingem van benne,mint a trabiban.

Komfortilag nem roszabb, mint egy D v. E kadet.Törésileg sem.

Az olcsóság, és egyszerűség előnye pedig a tartósság.

amúgy a szusiban van halálfélelem főleg olyan 130 felett tegnap beleszálltam egy két kanyarba a régi 5ösön hát az astrának meg se kottyant de ez tekeredett ám. úgy kellett összeszedni.

Nem tekeredett az, csak tudni kellene vezetni.Azt meg 300-400km alatt nem lehet megismerni.

Egy Astrának azért nemkicsit más a futóműve.Eleve más kategória.Talán a Corsa A-val lehet egy súlycsoportban.

Az új Swift pedig bőven a Corsa C vonal felett van.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek kár ezen tornázni hogy melyik milyen..

Szerintem mind1 kutya kinek mi vált be illetve ki mit engedhet meg magának.

Nekem volt szerencsém mostanság kipróbálni Ignist Swiftet/2008/ stb illetve opelt szinte minden fajtát, azt mondom hogy suzi nem rossz nagyon jól megy szinte hibásodás nulla ára is viszonylag elfogadható, opeleket nem kell itt senkinek sem bemutatni minden tipusnak van valami gyenge pontja.Szerintem itt fórumozok nagy többsége beleértve magamat is nem kínlódna opelek restaurálásával hanem ha tehetné venne más igaz drágább talán jobb tipust.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek kár ezen tornázni hogy melyik milyen..

Szerintem mind1 kutya kinek mi vált be illetve ki mit engedhet meg magának.

Nekem volt szerencsém mostanság kipróbálni Ignist Swiftet/2008/ stb illetve opelt szinte minden fajtát, azt mondom hogy suzi nem rossz nagyon jól megy szinte hibásodás nulla ára is viszonylag elfogadható,

Nekem nem is ez a gondom, hanem az, hogy sokan úgy törnek pálcát a típus és használói felett, hogy halvány lila lövésük nincs róla.Tehát úgymond divatból.Na én ezt ítélem el, nemkicsit.

Használhatóság/fentartási költségek szempontjából SZÁMOMRA! sokkal jobb választás egy stift, mint egy Opel.Ez a véleményem, mert ugye volt már a tanyában jópár Opel.

De azt is tudom, hogy többet tizenéves használt vacak nem is lesz.Ha lesz rá keret, majd talán 1X, akkor max. 3-4 éves vas lesz a következő választott.De mellette meg fog maradni ez a pléhbódé, mert addigra tuti sajnálni fogom eladni.Már most sajnálnám.

Persze lehet hitetlenkedni, de benőtt a fejem lágya ami az autókat illeti+pénzem sincs és ebben az évben tuti nem is lesz ilyesmire.De sztem jövőre sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.