Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Röhögünk rajta........de főleg kínunkban... :D :lol: :) :D

Ide jutottunk, sajnos! :huh: Bár tagadják, hogy a bankszektorban zárolni fogják a számlákat..azért nem árt időben gondolkodni, hisz amit ilyen vehemenciával tagadnak, az büdös és van igazságmagva... Off vége!

Link to comment
Megosztás:

nem értelek félre de azok után fizetni kell cégautóadót havi 15.000-et. És nem lehet visszaigényelni az áfát. Ennyi csak az ok.

Céges célra ma magyar rendszámmal nem lehet személyautót fenntartani.

Jár a pont! :) Sajnos a magyar piacon, sok a germó kereskedő. Hozzám is eljött egy: segíteni akart eladni....: pörgesd vissza az órát, pakold ki belőle amit csak lehet, rakd vissza a lemerült aksit...stb :huh: elzavartam, csak úgy csörgött

Link to comment
Megosztás:

nézd meg, nekem is mi lett a vectrából. :huh:

Nem akarunk egy külön témát v.hol?Ahol megbeszélhetnénk, hogy megint nem romlott el semmi az autón, és hogy nevetséges fogyasztásunk volt már megint, és bár elromlott v.mi nevetséges kötyü, amit 200ft-ért hozzánk vágtak az autósboltban. :)

Link to comment
Megosztás:

Rá se merek nézni! :)

Ui.: Ó jee! 1100! :D

nézzél nyugodtan :D

Nem akarunk egy külön témát v.hol?Ahol megbeszélhetnénk, hogy megint nem romlott el semmi az autón, és hogy nevetséges fogyasztásunk volt már megint, és bár elromlott v.mi nevetséges kötyü, amit 200ft-ért hozzánk vágtak az autósboltban. :D

:D :lol:

:huh:

inkább ne.

Link to comment
Megosztás:

:D :D

inkább ne.

Okok.Csak egy apró fricska akart lenni..... :lol:

Elvégre ez mégis csak egy Opelfórum, ahol a Suzukisok kivétel nélkül bunkók és bénák, mindegyik vasárnapi vezető, és Suzukival járni lealacsonyító dolog, mert a Suzuki xar.De ha rákérdeznél bármelyik usernél, hogy miért, nem tudnák rá a választ...... :P

Én mindenesetre jól érzem magam Suzukisként is. :huh: :)

elég nagy szégyen ez önmagában, ne kenjük szét :D :D :D

A helyedben én inkább kérnék egy normális verdát a Jansiktól.Azt a piros trágyarakást meg kenje a hajára amit rád sózott VAN-ként.....

Az a Sedan jó lenne, ha lenne benne pár extra.Vagy legalább szervó, ABS, klíma.

Link to comment
Megosztás:

Okok.Csak egy apró fricska akart lenni..... :D

Elvégre ez mégis csak egy Opelfórum, ahol a Suzukisok kivétel nélkül bunkók és bénák, mindegyik vasárnapi vezető, és Suzukival járni lealacsonyító dolog, mert a Suzuki xar.De ha rákérdeznél bármelyik usernél, hogy miért, nem tudnák rá a választ...... :D

Én mindenesetre jól érzem magam Suzukisként is. :huh: :)

A helyedben én inkább kérnék egy normális verdát a Jansiktól.Azt a piros trágyarakást meg kenje a hajára amit rád sózott VAN-ként.....

Az a Sedan jó lenne, ha lenne benne pár extra.Vagy legalább szervó, ABS, klíma.

Nincs ott baj a VAN-nal,csak kapja rendbe.

Én sosem mondtam,hogy a szusi xar,technikailag jó gép,de nekem annyira érződik rajta,hogy az olcsón összerakott autót tartották szem előtt a tervezésnél,hogy valahogy ugyanaza a feelingem van benne,mint a trabiban.

Link to comment
Megosztás:

valahogy ugyanaza a feelingem van benne,mint a trabiban.

ezt kikérem magamnak! :huh: a két fejlesztés között van 40 év!

amúgy a szusiban van halálfélelem főleg olyan 130 felett tegnap beleszálltam egy két kanyarba a régi 5ösön hát az astrának meg se kottyant de ez tekeredett ám. úgy kellett összeszedni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.