Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Záróvicc részemről:

Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke jelenti a főorvosnak:

- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk három áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. És kettőt sikeresen visszahoztunk az életbe, de a harmadiknál sajnos nem jártunk sikerrel.

A főorvos elájul, mikor magához tér, mondja a tűzoltónak:

- Tudta maga azt, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház?

:blush:

Link to comment
Megosztás:

Záróvicc részemről:

Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke jelenti a főorvosnak:

- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk három áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. És kettőt sikeresen visszahoztunk az életbe, de a harmadiknál sajnos nem jártunk sikerrel.

A főorvos elájul, mikor magához tér, mondja a tűzoltónak:

- Tudta maga azt, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház?

:blush:

:lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

hamár vicc... mert ugye a vicc topikot nem látja mindenki :)

Egy bárban egy asztalka mellett 3 hölgyike ücsörög, egyik vörös, másik barna, a 3. szőke.

Odalép a rendőr:

-Mi a foglalkozása?- kérdi a vöröstől.

-Matematikus vagyok. Összeadom magam a pénzes pasikkal, négyzetre emelem a szoknyámat, és kivonom magam a termelő munkából.

-Hát maga?- érdeklődik a barnától.

-Agronómus vagyok. Egyik melegágyból a másikba vándorolok.

-S maga?- kérdi a szőkétől.

-Szintén qrva vagyok, csak nem tudom olyan szépen kifejezni magam, mint a barátnőim.

:blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vazze azt hittem a Gsi topicban vagyok. :blush:

Az a baj, hogy S.vadkert klubos zárt rendezvény, klubtagoknak.Én meg már senemklubtag nem vagyok, senem pedig Opelem sincsen.

Ugye nem kell, hogy lehülyézzenek?

Ne írj már baromságokat!

Ott leszel 'oszt kész!

Ez van

Nekem meg a sasszem :lol:

Szia Sasszem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.