Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ugyi szombaton reggel konvojosan megyünk!!??

Mikor, és hova menjünk a Turnerrel?? Hol tervezzük a találkozót indulás előtt?

Reggel 6:00 Auchan (madaras teszkó)

Ebben a topicban nem kell köszöngetni arra van egy másik :wink:

Márk

Hozd el a csajt is! Ilyen bulit kihagyni, pláne nő miatt.....

Amúgy meg te tudod.

Link to comment
Megosztás:

Márk

Hozd el a csajt is! Ilyen bulit kihagyni, pláne nő miatt.....

Amúgy meg te tudod.

Köszi Gepi, jól esik a hívásotok... de gondolkoztam. Szombaton lesz az ezüst születésnapom! :wink:

Két verzió létezik...

- eltöltöm ezt a napot azzal a nővel, akivel úgy érzem magam, mint már évek óta senki mással...

- elmegyek egy igen ######ásnak tűnő opel talira (amit régóta várok) barátokkal... esetleg bulizunk... baromkodunk - és talán azon rágódom egész nap, hogy miért is nem maradtam a csajjal. ;)

Szóval, ha összejön ez a szombati program... inkább az elsőnél maradok...

Link to comment
Megosztás:

...Egy , fiatal rendőr srác volt.Mikor végeztem, megköszönte, és én tovább mentem.Szóval van ilyen is.

Mi mindenre jó a klubbos matrinya? ;) :lol: :lol:

Nekem tegnap volt "talim" a rend őreivel :(! Mostanában nagyon cselesek a kocsit elrejtik és egy bokor vagy fa mögött bújva egyszercsak a semmiből kiugrik 2 rendőr. A szokásostól eltérően először a körbenézték a kocsit, utánna a szokásos párbeszéd következett, papírok stb. Megkérdezték, hogy mivel foglalkozom, mi az a MOTE stb. Felvilágosítottam őket a végén bevalloták, hogy csak azért állítottak meg mert kiváncsiak voltak a kocsira, meg arra aki vezeti. Ők is nagyon rendesek voltak, megköszönték a felvilágosítást és elengedtek.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tegnap volt "talim" a rend őreivel :D! Mostanában nagyon cselesek a kocsit elrejtik és egy bokor vagy fa mögött bújva egyszercsak a semmiből kiugrik 2 rendőr. A szokásostól eltérően először a körbenézték a kocsit, utánna a szokásos párbeszéd következett, papírok stb. Megkérdezték, hogy mivel foglalkozom, mi az a MOTE stb. Felvilágosítottam őket a végén bevalloták, hogy csak azért állítottak meg mert kiváncsiak voltak a kocsira, meg arra aki vezeti. Ők is nagyon rendesek voltak, megköszönték a felvilágosítást és elengedtek.

Lehet, hogy a rendőrség kötelékében v.mi beépített MOTE fun dolgozik?

:( :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Gepi, jól esik a hívásotok... de gondolkoztam. Szombaton lesz az ezüst születésnapom! :wink:

Két verzió létezik...

- eltöltöm ezt a napot azzal a nővel, akivel úgy érzem magam, mint már évek óta senki mással...

- elmegyek egy igen férfi nemiszervásnak tűnő opel talira (amit régóta várok) barátokkal... esetleg bulizunk... baromkodunk - és talán azon rágódom egész nap, hogy miért is nem maradtam a csajjal. ;)

Szóval, ha összejön ez a szombati program... inkább az elsőnél maradok...

Speedi!ztem elhozhatnád Szemesre a hölgyet, mert legalább kirándultok is, és ha esetleg nem jön be a dolog, akkor még mindig haza mehettek.Sztem ez jó megoldás lenne.Romantikus séta a parton, meg miegymás.Amúgy 100, hogy sokan kíváncsiak a gépedre, szóval ne foszd meg őket az örömtől.Ha meg faház kell, szóljál.Biztos tudunk megoldást találni.Tessen eljönni, hölgyestől!!!!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Speedi!ztem elhozhatnád Szemesre a hölgyet, mert legalább kirándultok is, és ha esetleg nem jön be a dolog, akkor még mindig haza mehettek.Sztem ez jó megoldás lenne.Romantikus séta a parton, meg miegymás.Amúgy 100, hogy sokan kíváncsiak a gépedre, szóval ne foszd meg őket az örömtől.Ha meg faház kell, szóljál.Biztos tudunk megoldást találni.Tessen eljönni, hölgyestől!!!!!! :wink:

Köszi Wolfi jó fej vagy! ;)

Még gondolkozom rajta, hogy délben elindulunk és lenézünk Szemesre... aztán, ha ott maradnánk, akkor mindenképp egy faház lenne jóóó...

de... meglátjuk.

Még beszélünk róla.

Link to comment
Megosztás:

Ma a Mátyás Király Krt-on megállított a rendőr.A szokásos iratokat kérte, majd egyet hátralépet, és megkérdezte, hogy Opleklub?Mire én válaszoltam, hogy igen.Erre a papirokat meg sem nézve visszaadott mindent, és megkért, hogy áldozzak az időmből 2 percet, és töltsek ki egy tesztet, mai a rendőrséggel kapcsolatos volt.Viszonylag pozitív válaaszokat adtam, egyedül az autók minőségét húztam le, mert valljuk be őszintén, azért lehetne jobb, és fiatabb verdájuk is.

Egy , fiatal rendőr srác volt.Mikor végeztem, megköszönte, és én tovább mentem.Szóval van ilyen is.

Mi mindenre jó a klubbos matrinya? ;) :lol: :lol:

Reninek nem volt ilyen szerencséje.

Biztonségi öv hiánya miatt 2000 FT + 1 pont bldog tulajdonosa lett :(

Link to comment
Megosztás:

Sajnálattal kell közöljem, hogy ebből a taliból is kimaradok.

A k....va életbe!!!

Szülinapom van szombaton, meg édesanyám névnapja.

Családi banzájt rendzenek, és furcsa volna ha az ünnepelt hiányozna.

Na meg Reni is dolgozik és új munkahely révén, nem lehet még nagyon variálni.

Azért remélem nincs harag srácok.

Ma lesz valami este?

Link to comment
Megosztás:

Na vazzeg, ti minden hétvégén szülinapot ünnepeltek :?: ;) :lol:

Sütit tegyetek ám félre, vagy söröt.

Ja és akkor isten éltessen!!!

Én gondolm, hogy lesz valami este, és tervezek is menni, előtte persze kocsimosás, holnapra. Joe a zászlókat kölcsön tudnád adni, akkor este át is venném tőled.

Link to comment
Megosztás:

Na vazzeg, ti minden hétvégén szülinapot ünnepeltek :?: ;) :lol:

Sütit tegyetek ám félre, vagy söröt.

Ja és akkor isten éltessen!!!

Én gondolm, hogy lesz valami este, és tervezek is menni, előtte persze kocsimosás, holnapra. Joe a zászlókat kölcsön tudnád adni, akkor este át is venném tőled.

A kis zászlókra gondolsz?

Keress majd meg msn-en és pontosítunk.

Link to comment
Megosztás:

Bocs, nem köszöntünk el, de a sok szúnyog és a kevés program inkább hazahúzott. A vonulás fenomenális volt, ennyi piroson életemben nem mentem át! :twisted: A legközelebbi "kecsó"-i talira hívjatok meg! Légyszi! légyszi! légyszi! :smt026

Kicsit későn kezdődött a progi dolog, kétségtelen, de azért jó volt.Az a pirosos dolog nekem is jó volt, 80km/h-val, piroson, lakott terülteten belül, a rendőr szeme láttára! ;)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit későn kezdődött a progi dolog, kétségtelen, de azért jó volt.Az a pirosos dolog nekem is jó volt, 80km/h-val, piroson, lakott terülteten belül, a rendőr szeme láttára! ;)

Szerintem jó volt a tali,jelentős a fejlődés vehető észre Fóthoz képest!

Jót fürödtünk a Balcsiban,és újabb arcokat ismertünk meg és azonosítottunk be!!! :lol:

Csak néhány név: Kopi,Ricky,NeedForSpeed stb!

Kopi nyugodtan gyere el pénteken Kecskemétre,szivesen látunk,19:30kor lesz tali a központban!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.