Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Tud-e valaki olyanban segíteni, hogy szakdolgozatot kell írnom egy kereskedelmi vállalat marketingstratégiájáról. Az Opel áll a szívemhez legközelebb, legszívesebben erről írnék, de ehhez kellene segítség egy kereskedéstől, ahol kb. heti 1 alkalommal segítenének kb. április 15-ig. Ha valakinek van valami tippje ahol segítőkész emberek vannak és Szolnokról jól megközelíthető akkor írjon légyszi, ha lehet e-mailt gigi24 @ citromail.hu Lehetőleg még ezen a héten, mert ha nem jön össze akkor még időben témát kell módosítanom.

Zsuzsa

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud-e valaki olyanban segíteni, hogy szakdolgozatot kell írnom egy kereskedelmi vállalat marketingstratégiájáról. Az Opel áll a szívemhez legközelebb, legszívesebben erről írnék, de ehhez kellene segítség egy kereskedéstől, ahol kb. heti 1 alkalommal segítenének kb. április 15-ig. Ha valakinek van valami tippje ahol segítőkész emberek vannak és Szolnokról jól megközelíthető akkor írjon légyszi, ha lehet e-mailt gigi24 @ citromail.hu Lehetőleg még ezen a héten, mert ha nem jön össze akkor még időben témát kell módosítanom.

Zsuzsa

Egy kis segítség:

Opel marketing! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítség:

Opel marketing! :blush:

hát igen lenne miről írni de a segítségük nélkül nem megy, arról pedig úgy néz ki lemondhatok. És voltam ma a pözsónál meg fiatnál, később adnak választ attól félek írhatok arról, de még a típusaikat sem ismerem. Az Opelnek meg még a történelmét is. Na mindegy nem az életem múlik rajta majdcsak feldolgozom. Csak gondoltam próbálkozok még ezen a héten.

Link to comment
Megosztás:

hát igen lenne miről írni de a segítségük nélkül nem megy, arról pedig úgy néz ki lemondhatok. És voltam ma a pözsónál meg fiatnál, később adnak választ attól félek írhatok arról, de még a típusaikat sem ismerem. Az Opelnek meg még a történelmét is. Na mindegy nem az életem múlik rajta majdcsak feldolgozom. Csak gondoltam próbálkozok még ezen a héten.

Írjál nekik email-t! Vagy a Peugeothoz meg a FIAT-hoz hasonlóan nézz be egy Opelhez is. Csak van a környéken. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Írjál nekik email-t! Vagy a Peugeothoz meg a FIAT-hoz hasonlóan nézz be egy Opelhez is. Csak van a környéken. :blush:

írtam de a csaj visszaírt hogy már van 2 tanulója ez ügyben és nem tud vállalni. itt meg nem férek be az idejükbe, a szalon vezetője megtiltotta hogy ilyennel foglalkozzanak. rettentő sok dolguk lehet mikor felére esett vissza az autóvásárlás. ilyen hozzáállással fog még lentebb is.

nem ide írok először, csak már végső elkeseredésemben, próbálkoztam én már több helyen de protekció nélkül úgy látom ez se megy, mint sok minden

Link to comment
Megosztás:

mielőtt a negatív csí teljesen átjár és homokba dugod a fejed, HÍVJ VISSZA! és megoldjuk.

nem jár át teljesen, sok mindent túléltem már életem rögös útján. max. írok valami olyanról amit egyedül meg tudok oldani, csak akkor meg időben be kell adnom a módosítási kérelmet

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud-e valaki olyanban segíteni, hogy szakdolgozatot kell írnom egy kereskedelmi vállalat marketingstratégiájáról. Az Opel áll a szívemhez legközelebb, legszívesebben erről írnék, de ehhez kellene segítség egy kereskedéstől, ahol kb. heti 1 alkalommal segítenének kb. április 15-ig.

Keress inkább egy Suzuki márkaker.t.Ott még mindig nagyobb az élet! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Kapok holnap egy kicsit sérült fordszámérős km-órát.

W számot nem tudta a srác, inkább elhozza Zsoltinak.

Viszont a plexi repedt, de az van masik.

A szamlap sarka van meg felpenderedve, de meg nem lattam eloben.

Nincs valakinek elfekvoben szamlap hozza, ha veletlen a tobbi stimmelni fog?

Link to comment
Megosztás:

Kapok holnap egy kicsit sérült fordszámérős km-órát.

W számot nem tudta a srác, inkább elhozza Zsoltinak.

Viszont a plexi repedt, de az van masik.

A szamlap sarka van meg felpenderedve, de meg nem lattam eloben.

Nincs valakinek elfekvoben szamlap hozza, ha veletlen a tobbi stimmelni fog?

Tomi tud csinálni ha kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.