Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Átmentünk tegnap félegyházára IHM koncertre.

...

Anyuka kicsi fia talaj részeg volt és csupa csóré. :) A kis szent bárány fekete bárány lett. :D

Akkor tényleg jó buli lehetett :D

Hazaértem épségben. A kis ribanc is jól viselkedett.

Nagyon érezni a különbséget. Nem véletlenül van F20 az XE-ken.

Fura, hogy pont egy fokozattal lejjebb pörgi ugyanazt, mint az F16. Kb. 2200-on negyedikben 66 Km/h óra szerint (városi cirkálós :D ).

Az F16-tal ötödikben ment ugyanennyit. A kipufogó is marha jó, végre nem dugult be a fülem mire hazaértem, meg az a hang 4000 környékén... (ssszzzvúúúúúúúú!!!) :lol: :P

Amikor Kecsóról mentünk, megnéztük Kecelen azt a hadi magángyűjteményt, igaz csak kívülről, de nem semmi mennyi cumó van ott. Volt jó kis hotrodos páncélos is: a gumi széle fehérre volt festve :D

Szóval jó kis hétvége lett volna, ha apu nem zúzza le a pirosat :blush:

Hálégnek nem volt vészes és ami fontos: senki sem sérült. A "betétlapot" is sikerült elintézni a pár házzal lejjebb lakó szomszéddal, akinek a Skodájáról "lepattant". Az első lökös esett le a hűtőmaszkkal meg persze a rendszámtáblával. A jobb sárvédő horpadt be és persze azon az oldalon az indexet meg a lámpát cserélni kellett. Még jó, hogy volt tartalékban itthon egy szett.

A visszarakás mondjuk nem volt egyszerű, mert kicsit kalapálnom kellett a ráhorpadt sárvédőn, de végül is bent van és lehet vele közlekedni. A hűtő sem sérült és úgy a próbakör után úgy éreztem, hogy a futómű sem mászott el.

Azért egy futóműveshez el kell majd vinni, de legalább lehet vele közlekedni.

A lököst meg a maszkot még nem raktam vissza, de meglepően egyben maradtak, úgyhogy azokból sem kell másik, csak valahogy majd vissza kell csavarozni, mert a műanyag stiftek elengedtek. Egyelőre annyira lett összedobva, hogy anyu tudjon vele menni holnap dolgozni.

Szóval kicsit stresszes volt a hétvége, de a nehezén túl vagyunk, meg a jó dolgok jobban megmaradtak.

Link to comment
Megosztás:

Meg majd 1 kp-zár... :D :blush:

Joee!

CD! :lol:

Értettem.

Kp-zár tervbe van, de majd csak tavasszal.

Fene szedi darabokra ilyen hidegben.

Akkor majd kap egy kp-zárat, riasztót, lehet még egy elektromos ablakot is.

Beszereljük a kis mély ládát is, mert igencsak hiányzik :)

Link to comment
Megosztás:

Kivittük ma Bazsiékhoz ősem Lacettijét, mert magas volt a fogyija

.Bazsi szokásához híven az atyaÚristent is megnézte rajta, egy eldugult vacoumcsövet talált ami a MAP szenzorhoz megy, azt kitisztította, ill. egy csődarabot rendelt meg hozzá.

Így legalább őseim is megnyugodhatnak, hogy nincs semmi baj a géppel, valamint a lelkükre kötötte Bazsi is és én is mondtam, hogy mivel ez

16V, tessék pörgetve használni.Nem fog tönkre menni.Na nem Valkai módszerrel persze! :blush:

Ebként én vezettem, nekem nagyon tetszett a gép, főleg a Stifthez képest a nyugalom és komfort szigete volt.

Jó kis autók ezek, csak Opel rokon lévén vannak rákfenéik.

Link to comment
Megosztás:

Losi

amien ügyi vagyok sikerült Paja számát egy mozdulettal kitörölnöm.

Elküldtem újra. :lol:

Remélem meg voltatok elégedve a munkámmal.

Szerintem nincs semmi baja a Lacettinek csak jól meg kell hajtani a lelkét és kitisztítja magát.

Maximálisan.Apu látta, hogy érted is amit csinálsz, és azt is látta, hogy ennél többet nem lehetett tenni vele.Én is a megküldős dolgot javasoltam nekik. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálja a fene a sok adócsalót! Hugom mesél érdekes dolgokat mióta könyvelő.

Az adótörvények csak és kizárólag a dolgozó emberre vonatkoznak.A vállalkozásoknak megvannak a kiskapui.Ezt így csinálták, hogy mindenkinek jó legyen.De főleg inkább kizárólag nekik..... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.