Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajna annyiban módosult a dolog, hogy a srácok - akikkel én beszéltem - nem tudnak jönni. (már korábban leszerveztek egy szülinapi bulit, ami miatt mégsem tudnak jönni).

Úgyhogy maradunk Szekción belül... illetve 1-2 ember majd csatlakozik út közben... :(

A menetnek szerintem sem kell 90-100-nál többel mennie! Az simán elég.

És úgy kéne - szerintem - , hogy a lassúk menjenek elől - ők diktálják majd a tempót... és valami erősebb gép (vagy bevállalósabb ember) menjen hátul... (a sereghajtónál kell az erő... :D )

Amúgy ha akarjátok szerintem tudok hozni 3-4 CB-t, (nem nagy hatósugarú... ca. 2-3km) és akkor azokkal majd könnyedén tudunk kommunikálni út közben... (már csak a poén kedvéért is!) :lol:

Szerintem teljesen királyság lesz ez a menet! :)

Link to comment
Megosztás:

Oké, szeritnem megbeszéllhetjük azt a solti talit! Tőlünk az csak 15 perc.... közelebb van, mint Kecsó (40 perc). A Plus parkolóban várakozhatunk a többiekre!

Azé' asszem én is a sor végén megyek majd, legalább Wolfiék nem lesznek egyedül! :lol:

A solti plussz jó lenne nekem is már csak az időpont kellene.

Link to comment
Megosztás:

Bár én csak kis hal vagyok... :roll: szerintem ca. 45 perc alatt lent tudunk lenni Solton... kényelmesen.

Szóval ha rábólintanak a "fejesek" :) akkor szerintem 6:45... hm? (mármint, hogy akkorra vagyunk ott)

(bár nemtom kik a fejesek... :( )

Ééééénn! Aggora fejjem vaaaan mint egy hháááázz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Solt a mi madaras teskóntól pontosan 50km-re(GPS térképen mértem) van,tehát simán lent leszünk 45perc alatt!

Tomival ma valszeg egy kicsit rövidebb idő alatt teljesítettük, pedig nem is száguldottunk esztelenül gyorsan.Szépn muzsikált a Corsa.Egy előző Wagonr nem is értette, hogy hogy mehet egy ilyen kis verda ilyen jól, mert erősen hátranézett, miközben előzött.Megjegyezném, akkor éppen 120km/h-val döngettünk.Meg jót röhögtünk a fickó bamba képén.Sztem feltornázta a gépét legalább 150-ig! :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

Majd tolják a benyások :lol:

Akkor induljunk 6:00-kor a Pólustól (nekem 8 csak eddig nem beszélt róla senki ezért vetettem fel az ötletet)

Solton ott vagyunk kb: 40-50 perc alatt, de azért Kopi írhatnál egy számot , hogy csörögjünk, ha ott vagyunk.

Nem titkos: 20/4335741

Ne ti várjatok egy cigi belefér! Amikor Kecsó-ról indultok jó ha csörögsz, mert akkor indulok, innen is kb 35-40 perc.

Link to comment
Megosztás:

Az van, hogy

elmentem a veteránbörzére, még alig szálltam ki a kocsiból és szalad felém egy srác, hogy látta a neten, nagyon szép (és ugyanazzal a lélegzetvétellel folytatja is:)

DE

tudok-e segíteni?

Van egy 72-es Off autója, tudok-e pont ilyen eladót?

A srác engem keresett az autó mögött.

:shock:

Ez sokkal furább, mint az ,hogy mindenki megnézi az úton az autót ahogy elmegy előttük, mellettük

mindenki

vagy az hogy piros lámpánál bólogatva átszólnak: Nagyon Szép!

állítólag hozzá lehet szokni

Persze elmondtam a srácnak az aranyszabályt: vegyen egyet sokpénzért most, vagy keresse-keresse-lesse van-e eladó, (vagy ami most még nem eladó) és akkor néhány hónap vagy év múlva azt fogja tapasztalni, hogy az ölébe pottyant egy pont olyan amilyet mindig is szeretett volna.

Link to comment
Megosztás:

Ma a Mátyás Király Krt-on megállított a rendőr.A szokásos iratokat kérte, majd egyet hátralépet, és megkérdezte, hogy Opleklub?Mire én válaszoltam, hogy igen.Erre a papirokat meg sem nézve visszaadott mindent, és megkért, hogy áldozzak az időmből 2 percet, és töltsek ki egy tesztet, mai a rendőrséggel kapcsolatos volt.Viszonylag pozitív válaaszokat adtam, egyedül az autók minőségét húztam le, mert valljuk be őszintén, azért lehetne jobb, és fiatabb verdájuk is.

Egy , fiatal rendőr srác volt.Mikor végeztem, megköszönte, és én tovább mentem.Szóval van ilyen is.

Mi mindenre jó a klubbos matrinya? ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.