Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sztem jól.Legalább nem a szokványos kínai gagyi utánzat lámpa. :blush:

A suzukiban elég bénán bár Ő úgy sem költ rá! A korzában meg ... a biztosító ezeket is kifizeti? :)

Helyette már a polcon van a GTi lámpasor, ill. Udinál a GTi lökösök, és úton van a hátsó kanyarstabi is. :D

Neked majd a fólia jut, mert a Stift üvegei nem hővédősek, klíma nincs, így kell majd v.mi UV védelem, hogy ne érezzünk magunkat úgy benne, mint ha mikróban ülnénk.

Link to comment
Megosztás:

- Mennyit fogyaszt ez az autó városban?

- Nem tudom, falusi vagyok.

Értelmező szótár autóvásárláshoz:

"Családi okok miatt eladó" - eladom, mielőtt teljesen szétesik.

"Tűrhető állapotban" - "Kitűnő állapotban"-t akartam írni, de felébredt bennem a lelkiismeret.

"Enyhén törött" - elvitte az oldalát egy kamion.

"Jól karbantartott" - néha lecseréltem az olajat.

"Kifogástalan állapotban" - csak ne próbáld ki.

"Eredeti állapotban" - semmit nem javíttattam meg, állíttattam be vagy cseréltettem ki rajta.

"Sok extrával" - egyik többször elromlik, mint a másik.

"Nemdohányzó tulajdonostól" - sajnos ez az egyetlen jó, amit el tudok mondani róla.

"Kis javításra szorul" - nem működik.

Egy fickó odamegy a leparkolt kocsijához, de észreveszi, hogy az oldala be van nyomva és egy cédula van az ablaktörlő mögé dugva.

Elkezdi olvasni a papírt, amin ez áll:

"Jó napot. Én mentem neki a kocsijának, és most vagy tíz kíváncsi férfi áll körülöttem, azt gondolva, hogy az adataimat írom le."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.