Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha már játszós autó, akkor nem is Silvia, hanem inkább Toyota Corolla kb. ugyanakkorról.

Azok a szekerek még most is indulnak drift versenyeken. :lol:

Kétségtelen, de mire versenyre felkészíted, itthon szvsz. töredékéből megcsinálsz ilyesmire egy E30-at.Kultusz ide v. oda.... :D

Link to comment
Megosztás:

Szép az Insignia kétségtelen, de félő olyan sorsa lesz mint a jelenlegi B Vekiknek.tehát mire hozzánk kerülnének, lehet beléjük locsolni a pénzt......Tele drága eletronikai kütyükkel.... :D

Link to comment
Megosztás:

Nos kedves kartárcsakkkk....... :D

A következő lenne a kérdés ;honnan lehetne kadett c cuccokat szerezni, mert nagyon occon találtam egyet csak van vele egy-két apró hiba.

Vagy esetleg valaki tud e valamit Anti régi kadett c -jéről valamit amit összetört aztán valaki talán megvette stb.

Köszi !

Link to comment
Megosztás:

Nos kedves kartárcsakkkk....... :D

A következő lenne a kérdés ;honnan lehetne kadett c cuccokat szerezni, mert nagyon occon találtam egyet csak van vele egy-két apró hiba.

Vagy esetleg valaki tud e valamit Anti régi kadett c -jéről valamit amit összetört aztán valaki talán megvette stb.

Köszi !

Anti Kadettje viszakerült ahhoz aki megcsinálta anno C20XE-re.Vissza lett rakva bele az 1.2S mocika, és gyárias állapotba hozatal volt/van?folyamatban.

Sztem leghamarabb Ebayen fogsz tudni cumókat találi hozzá.Vagy vedd fel a kapcs.ot Berlinával.Igazi megszállott! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Holnap megkérdezem...

Thx. :D

Amúgy kéreztem egy ismit, hogy mit lehet csinálni a csapággyal lévén gyakorló Corsásként az is megfordult a fejemben, hogy nemes 1Xűséggel megtömöm zsírral, aztán összerakom.De mivel nem tudom elég hangosan hallgatni ahhoz a "hifit", hogy elnyomja a búgást, lehet a végén marad a csere.nem drágaságos a dolog......csak legyen jóidő.....vagy legalább ne legyen mínusz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Thx. :D

Amúgy kéreztem egy ismit, hogy mit lehet csinálni a csapággyal lévén gyakorló Corsásként az is megfordult a fejemben, hogy nemes 1Xűséggel megtömöm zsírral, aztán összerakom.De mivel nem tudom elég hangosan hallgatni ahhoz a "hifit", hogy elnyomja a búgást, lehet a végén marad a csere.nem drágaságos a dolog......csak legyen jóidő.....vagy legalább ne legyen mínusz... :lol:

Hy!

Itt nézz szét!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.