Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem bírja feszkót, ha nincs akkor meg kelti, de akkor meg megint jön a : nem bírja feszkót B) ;) :blush: :D

Keltem a feszkót?Maradgyámá,te nyugalom mozgó szigete! :lol:

Nem keltem,csak nem tom miért pont ide kell beírni,én sem a debreceni topikban keresek pulykahúst! :)

Link to comment
Megosztás:

Mivel jön a hó, ill. a melegfront mind2 lányom megkergült.Büntiből délután menetgyakorlat volt, TESCO oda-vissza.Nagyobbik görkorival.de b@ sszus el sem fáradtak, mert miután haza értünk, ugyanúgy nyírták egymást tovább.A kicsi az olyan mint a szélvész.Eszméletlen szívós.Pedig tuti volt vagy 7km-es séta.... :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel jön a hó, ill. a melegfront mind2 lányom megkergült.Büntiből délután menetgyakorlat volt, TESCO oda-vissza.Nagyobbik görkorival.de b@ sszus el sem fáradtak, mert miután haza értünk, ugyanúgy nyírták egymást tovább.A kicsi az olyan mint a szélvész.Eszméletlen szívós.Pedig tuti volt vagy 7km-es séta.... :D

Lehet, hogy te vagy már rossz formában "öreg" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most találtam meg ezt a weboldalt.Részemről kértem olyan pontgyűjtő kártyát amivel segíteni tudom a hölgyet, ill. ha tisztelt klubelnök Urak esetleg megpendítenék a húrt egy esetleges gyűjtésről, az elsők között utalok.Mert úgy gondolom, ezért érdemes pénzt gyűjteni. :D

csak lemaradt a link

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Sikerült megcsípnem jó áron a vérszállítós astra-t amiről már meséltem nektek.

A gondom jelenleg az, hogy gyári fejegység volt benne, ezt J0hnny online segítségének köszönhetően sikerült kiműteni.

Beleraktam az enyémből JVC fejegységet, de a következő gondjaim adódtak:

-csak akkor műkszik ha gyújtáson van az autó,

-minden kikapcsoláskor elvesznek a beállítások

-középkonzol nem mutatja a dátumot

Át kell még valamit köttetni a gépen, vagy mi a teendő?

A TD-be még szerelő rakta bele, és nem tudom, hogy ő mit matekolt anno 5 éve.

Gondoltam most megspórolom ezt a költséget, de lehet mégsem fogom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.