Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tisztelettel, de meg kell jegyeznem, hogy elírni az helyes... B)

Az egyetlen ember aki figyel is.

Amúgy senki másnak nem tünt fel.

Én itt írtam hülyeséget:

Az igekötős igék sajátosan viselkedő összetett szavak.

;) Ha az igekötő követi az igét (vagy igenevet), különírjuk tőle: pihend ki (magad), hagyj fel (ezzel), üljünk bele, menjetek előre, ne sározd össze, nem nézve oda, (akkor) ültünk le, (ti már) mehettek vissza stb.

c) Az igekötő külön szó marad, ha közte és igéje (vagy igeneve) között más szó is van: el ne késs, le nem tenné, újjá is építjük, közre kell bocsátani, haza szabad menni, föl sem véve stb. Hasonlóképpen: be nem avatkozás, meg nem értés stb.

Köszi, hogy szóltál.

Szóval Pista részéről jöhet a:

lekvaros_bukta.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hátt, megérkezett ide is a "jóóidő".Reggel szó szerint elcsúsztunk az oviba.

Az utcánkba bekanyarodott egy új 5-ös bömbi.A tulaj élvezte a menetstabilizálót, mert folyamatosan keresztbe ment az utcán.Lehetett hallani az ASR-t, szépen letiltogatta a gázt.S, még így is vezethető maradt a gép. B)

Link to comment
Megosztás:

Igen, amíg nem történik reccs..... B)

Más...

Az új H Legend kicsit másként gondolja a menetstabilizálást.....nem fékezik a kerekeket, hanem a jobban tapadó kerékre küldik a nyomatékot (hátsó tengelyen)......ha jön a kanyar, kövér gáz és úgy megy a gép mintha sinen futna...... :blush:

Mondjuk ezek a mai útviszonyok feladhatják a leckét.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, amíg nem történik reccs..... B)

Más...

Az új H Legend kicsit másként gondolja a menetstabilizálást.....nem fékezik a kerekeket, hanem a jobban tapadó kerékre küldik a nyomatékot (hátsó tengelyen)......ha jön a kanyar, kövér gáz és úgy megy a gép mintha sinen futna...... :lol:

Mondjuk ezek a mai útviszonyok feladhatják a leckét.... ;)

Hát igen! :blush: A sín helyett a korcsolyapálya jön, mint lehetséges alternatíva! :D

Link to comment
Megosztás:

....A tulaj élvezte a menetstabilizálót, mert folyamatosan keresztbe ment az utcán.Lehetett hallani az ASR-t, szépen letiltogatta a gázt.S, még így is vezethető maradt a gép. :blush:

;)

Reggel jöttem haza melóból, szintén így "játszottam" a géppel! B)

A főutak nem csúsztak, na de a Petőfivárosba a kis utcák, mint a korcsolyapálya olyan volt...

Lehetett kicsit raccsingolni :D :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

;)

Reggel jöttem haza melóból, szintén így "játszottam" a géppel! B)

A főutak nem csúsztak, na de a Petőfivárosba a kis utcák, mint a korcsolyapálya olyan volt...

Lehetett kicsit raccsingolni :blush: :D :lol:

Kell a pénz a kasztnisoknak! :)

Nekem hajnal 4-kor a vörösvári úti mekiben volt kaland.Tükörjég volt a mekdrájv!Óvatosan be a corsával.Erre jön egy fekete A corsa mögöttem trepi gázon,mert élvezte hogy csúszik.Aztán a kiadó ablaknál majdnem belém csúszott és kiszálltam.Mondom neki látod milyen a corsám hátulja?Ha belémjösz azt is kifizeti mégegyszer a biztosítód azt garantálom.Utána már nem volt baromkodás,csak amikor kifordult a mekitől,ott nyomott egy kövéret és keresztbe állt a corsa,pördült egy 180-at!Jót röhögtem az idiótáján!

Link to comment
Megosztás:

Kell a pénz a kasztnisoknak! ;)

Nekem hajnal 4-kor a vörösvári úti mekiben volt kaland.Tükörjég volt a mekdrájv!Óvatosan be a corsával.Erre jön egy fekete A corsa mögöttem trepi gázon,mert élvezte hogy csúszik.Aztán a kiadó ablaknál majdnem belém csúszott és kiszálltam.Mondom neki látod milyen a corsám hátulja?Ha belémjösz azt is kifizeti mégegyszer a biztosítód azt garantálom.Utána már nem volt baromkodás,csak amikor kifordult a mekitől,ott nyomott egy kövéret és keresztbe állt a corsa,pördült egy 180-at!Jót röhögtem az idiótáján!

Mert mindíg az A-Corsások mi? Szerintem csak meg akarta mutatni, hogyan is kell előzni... B)

Link to comment
Megosztás:

Én ma reggel a cégnél a targoncát próbáltam ki.

Egy darabon felsóztuk, ott gyorsulás, a jégen meg keresztbe aztán vagy 30 méter driftelés után lehett ismételni B)

A kamionos meg alapgázon nem bírt elfordulni.

Ja, térkő van mindenütt, az jobban csúszik, mint az aszfalt.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez már a jövő hétre csúszik.

Ma a fiam telefonján kerestek erről -->004962459071115<--a német számról. Nem vette fel mert suliban volt, és ott ki van kapcsolva óra alatt.

Nem ismerős valakinek?

OK!

Amúgy, honnan tudod, hogy Téged kerestek arról a számról? B) ;)

De lehet akár téves is... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az én nevemen van. ;)

Mint az apja, már nemzetközi kapcsolatokat épít! B)

Tegnap megmutattam a sok lámának, hogy hogyan is kell autózni havas úton a korzával. Tegnap előtt pedig pesten tartottam órát a toyotával.

Nagyon tetszik, csak a korzán beragad a kézifék. Zsoltiék várják szervizre de nem érek oda...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megmutattam a sok lámának, hogy hogyan is kell autózni havas úton a korzával.

Ezek a Corsások ilyen kemények ám, szóval jobb vigyázni. :D

Tegnap este melóba menet, kicsit én is megmarkoltattam a kollegával a majrévasat... ;) :blush:

Jó volt már kicsit csússzkálni... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.