Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Meg ugye ha nem szedted volna szét a cserépkályhát ugye.... B)

Ha nem meséltem volna akkor most:

Kihívtam egy cserépkályhást, hogy nézze meg mit tudunk kihozni belőle.

A javaslata az volt, hogy ebből semmit. Fele csempe törött volt, ha szétszedi a másik fele is törik, illetve 5 féle csempéből volt összerakva. Az meg esztétikailag nem volt jó. Amikor elkezdtem kihordani akkor mesélték a szomszédok, hogy sajnos már fel is volt robbantva a kályha anno... szal ennek a sorsa már meg volt írva.

Egyébként nézegettem kandallókat, de a lakásba nem viszek be semmit ami kormot termelne, és minden évben festeni kelljen utána.

Inkább valami külső helyiségből fogom megoldani.

Link to comment
Megosztás:

Tapasztalatok a jancsiról:

konyha hőmérséklet 31-33 fok nappali 20-21 fok, a meleg felfelé száll, lépcsőház 24 fok emeleti szobák 21 fok.

A kazánt leállítottam mikor begyújtottam. Egy padlóventilátor keveri a konyha levegőjét így meg lehet maradni bent de a vacsora nem nagyon hült ki B)

Ma kerestem fűtéskorszerűsítésre pályázatot de nem nagyon találtam...

ha valakinek van ilyenje szóljon légyszi.

THX

ja és fogy a fa! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de most sajnos nincs rá keret.... válság van... ;)

DbilasDynamic:

- 262 fokos vezérmutengely (pár) Opel DOHC 1,4 - 1,8 16V Corsa/Tigra/Astra/Vectra hydro (Ecotec)motorokhoz 100.000 HUF

- szívócso Z18XE motorhoz 160.000 HUF

- szuroház K&N légszurovel 30.000HUF

- légbeömlo 15.000HUF

teljes csövezés

Hibátlan tökéletes állapotban (szívórendszer eleve nem kopó alkatrész)

Lexmaul:

- 4-1 rozsdamentes leömlo sportkatalizátorral szükséges csövezéssel.

kiváló újszeru állapotban. Z18XE motorhoz 150.000 HUF

B)

Link to comment
Megosztás:

Tapasztalatok a jancsiról:

konyha hőmérséklet 31-33 fok nappali 20-21 fok, a meleg felfelé száll, lépcsőház 24 fok emeleti szobák 21 fok.

A kazánt leállítottam mikor begyújtottam. Egy padlóventilátor keveri a konyha levegőjét így meg lehet maradni bent de a vacsora nem nagyon hült ki B)

Ma kerestem fűtéskorszerűsítésre pályázatot de nem nagyon találtam...

ha valakinek van ilyenje szóljon légyszi.

THX

ja és fogy a fa! ;)

Ajánlanám, hogy szerezz be egy szénmonoxid érzékelőt !!!!!!!

Metróban 2-3-ezer Ft. kb.

Link to comment
Megosztás:

Tapasztalatok a jancsiról:

konyha hőmérséklet 31-33 fok nappali 20-21 fok, a meleg felfelé száll, lépcsőház 24 fok emeleti szobák 21 fok.

A kazánt leállítottam mikor begyújtottam. Egy padlóventilátor keveri a konyha levegőjét így meg lehet maradni bent de a vacsora nem nagyon hült ki B)

Ma kerestem fűtéskorszerűsítésre pályázatot de nem nagyon találtam...

ha valakinek van ilyenje szóljon légyszi.

THX

ja és fogy a fa! ;)

ezeket a pályázatokat március környékén szokták kiírni.

Link to comment
Megosztás:

El írj - helyesen, mert az igekötőket a szavak előtt külön, a szavak után pedig egybe írjuk. :D :D :P

Tisztelettel, de meg kell jegyeznem, hogy elírni az helyes... B)

Igekötőket szavak előtt külön??? Ilyen szabályról még nem hallottam... ;) elírni, eldobni, megcsinálni, kirúgni, berúgni... :lol: Mind egybe.

Más az elválás. Pl. el kell mennem, ki kell rúgnom, be kell jönnöm.. Lehet, erre gondoltál :blush:

Mostantól kezdve én is karakterenként átnézem a posztjaimat :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.