Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ne szójjá be! B)

Tomi!

_image001_www.kepfeltoltes.hu_.gif

;)

köszi!

A korzában bent a láncfűrész, úgy járok, ha látok valahol kidőlt fát, már darabolom is fel!

:blush:

Majd meglássátok milyen meleg lesz ha Pajáék beszerelik az új kazánt, mert addig nem nyugszom!

Johnny, ne hari, nem tudtam menni a trafóért de holnap elugrom, majd csörrentek!

Link to comment
Megosztás:

köszi!

A korzában bent a láncfűrész, úgy járok, ha látok valahol kidőlt fát, már darabolom is fel!

B)

Majd meglássátok milyen meleg lesz ha Pajáék beszerelik az új kazánt, mert addig nem nyugszom!

Johnny, ne hari, nem tudtam menni a trafóért de holnap elugrom, majd csörrentek!

Ismerős a Tisza mellett darabolta kidőlt, árral szállított fát....

Megb.szták érte, plusz a fűrészt is elvették.

Szal' csak óvatosan!

Link to comment
Megosztás:

Stylingon árulódik egy Omi:

95 szeptemberi,száz nyolcvan pár ezer km van benne,olajcseréig van ötszáz kilométer,szíjakba vezérlésbe,gyertyákba van 9500km.Manuál klíma,4eablak,el ülés,automata váltó,e.ülés,e.roló,ülés fütés,e.tükör,xenon,projektoros lámpa,laser bolokolo.féléve lett kilakatolva telibe festve,friss műszaki-zöldkártya.így hirtelen ennyi.750e.ft+kerék, de ÉN úgy gondolom, belefér még kerekestől is ebbe az árba.

1.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/45..._1224407148.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/45..._1216486299.jpg

Itt pedig a hirdetés, konkrétan.

Link to comment
Megosztás:

ment a kályha a konyhában. Nem nyughat a család, betették. Van kéménye nagy huzatja.

Az eredmény:

konyha hőmérséklete 30 fok izzasztó meleg van, az ebéd fatüzelésen fő mert simán felforr rajta a víz.

A nappaliban a termosztát 20 fokon és így is bekapcsol a gáz. emelet éppen csak 20 fokos.

Ez egy eléggé fél megoldás, vagy inkább negyed. Ma hoztam egy korzányi fát kuglizva, ami kazánméret az már a kazánházban szárad.

A többi hasításra vár.

Most már van annyi tüzelő, ami erre a szezonra tuti elég. Innen már a következő télre készülünk, remélem akkor már rendes kazánnal.

Link to comment
Megosztás:

ment a kályha a konyhában. Nem nyughat a család, betették. Van kéménye nagy huzatja.

Az eredmény:

konyha hőmérséklete 30 fok izzasztó meleg van, az ebéd fatüzelésen fő mert simán felforr rajta a víz.

A nappaliban a termosztát 20 fokon és így is bekapcsol a gáz. emelet éppen csak 20 fokos.

Ez egy eléggé fél megoldás, vagy inkább negyed. Ma hoztam egy korzányi fát kuglizva, ami kazánméret az már a kazánházban szárad.

A többi hasításra vár.

Most már van annyi tüzelő, ami erre a szezonra tuti elég. Innen már a következő télre készülünk, remélem akkor már rendes kazánnal.

Akkor stilfűrészre fel! B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.