Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi de már van saját oldalunk és forumunk,csak ugy egyénibe mennénk ki...

Megnézni a társaságot...

Csak egy javaslat, melegebb időben többen szoktunk öszejönni.Ilyen hidegenn időben jó, ha max. 4-5 ember összeröffen.

De ha még így is van kedved/tek, csak nyuodtan.Álltalában pénteken délután szokott kiderülni, hogy merre leszünk.

Amúgy jó az OLDALATOK. Korábban volt egy elvetemült omegás a fórumon, Flowachild nick alatt futott a srác.

jaja, pont most hallottam én is a tv-ben, mivel nincs gáz...(vagyis GÁZ van, mert nincs gáz.... ) B)

na szóval, a gázhiány miatt, lemondták a kötelező szombati munkanapot, hogy így is spórolni tudjon az ország...

Asszem lassan mehetünk a tüzépre fáért......Azé' nemkispályások az Oroszok.Mikor kezdenek bótolni?Mikor lehet sziv@tni a népeket.Ez nyáron pl. eszükbe sem jutna......

Link to comment
Megosztás:

Ha vagytok legalább 10en, (asszem) akkor alakíthattok klubbon belül külön Omegaklubbot, saját weboldallal, miegymással.De erre majd a helyi vezér Gepárd cartárs bővebben fog választ adni.

Van egy omegás klubbom,ugy is beférünk?

Mik a feltételek,és mikor van találka?

Ezt szerintem is inkább személyesen, de itt is van némi infó.

A pénteki összeröffenésekről itt a fórumon is tájékozódhatsz (általában előtte délután derül ki, hogy merre leszünk), vagy csörgess meg: 70/56-73-798

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.