Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Speedy! Nem voltál -é szombaton Tiszakécske mellett a halastónál???

Mer' láttam ott egy szakasztott olyan Astrát mint a tied!! Még a lámpái is olyasmik voltak!!

Hát... ha szakasztott úgy nézett ki... :-k esélyes... :D

Tesómmal voltunk horgászni... illetve ő horgászott én meg voltam... :D

hogy lesz-e tali penteken azt akarom kerdezni

Te nem ismersz még minket? :lol: :)

Hát hogy a viharba ne lenne?! :wink:

Amúgy Tomival beszégettünk néhány sráccal a CPben ma... és úgy tűnik, hogy jönnek szombaton páran Szemesre... :D

(Tamás a [highlight=black:d1a3f790bc]gyöngy Corsával is, ha megtudja, hogy lesz valami... ;) már csak gumit füstölni is... :( )

Link to comment
Megosztás:

Egy olyan embernek, akinek mindig ott van az étolaj a csomitartóban... annak nem számít, hogy van-e szervezett füstölés, vagy sem! :wink:

Amúgy pedig szerintem ez hülyeség, hogy már pénteken lemennek ezek... és korainak érzem a 9 órás szépségversenyt is... de... ez van.

Link to comment
Megosztás:

Egy olyan embernek, akinek mindig ott van az étolaj a csomitartóban... annak nem számít, hogy van-e szervezett füstölés, vagy sem! :wink:

Akkor mond neki,hogy le se jöjjön mert,ha programon kívül nekiáll gumitfüstölni akkor páros lábbal lesz pitshán rúgva.

Ez bizztos,hogy így lesz.

A házirendet mindenkinek el kell fogadnia. 8)

Link to comment
Megosztás:

Akkor mond neki,hogy le se jöjjön mert,ha programon kívül nekiáll gumitfüstölni akkor páros lábbal lesz pitshán rúgva.

Ez bizztos,hogy így lesz.

A házirendet mindenkinek el kell fogadnia. 8)

Tudod épp tegnap beszéltem egy sráccal, aki mesélte a MOTE-s élményét. Elmondta, hogy elment a MOTE site-jára és teljesen beindult, hogy ######a, opelosok, jó arcok... "lépj be közénk" stb. szöveg... ok. Volt egy contact szám, hát felhívta, elmondta, hogy van egy ######a corsája, elég egyedi... és szeretne ő is belépni...

Erre jött a válasz, hogy "hááát, nem tudom, találkoznunk kéne, látnom kéne az autód... stb." Csak kicsit szívta fel magát ezen a srác.

Azóta nem akar MOTE-s lenni. :?

Nem értem az ilyeneket...

Link to comment
Megosztás:

Ezt én sem értem,hogy konkrétan mire írtad. :oops:

Én csak azt mondom,hogy nem szeretnénk rendbontást,hanem egy jó hangulatú bulit.

nemtudom ki írta neki ezt. :roll:

Biztos,hogy félreértett valamit. :roll:

Csak tudod vannak szabályok amit illik betartani,ha legközelebb is odaakar menni a sok Opelos ember.

Ha megvan adva mikor lehet gummát füstölni akkor ez azt jelenti,hogy máskor nem szabad.

Sztem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tudod épp tegnap beszéltem egy sráccal, aki mesélte a MOTE-s élményét. Elmondta, hogy elment a MOTE site-jára és teljesen beindult, hogy ######a, opelosok, jó arcok... "lépj be közénk" stb. szöveg... ok. Volt egy contact szám, hát felhívta, elmondta, hogy van egy ######a corsája, elég egyedi... és szeretne ő is belépni...

Erre jött a válasz, hogy "hááát, nem tudom, találkoznunk kéne, látnom kéne az autód... stb." Csak kicsit szívta fel magát ezen a srác.

Azóta nem akar MOTE-s lenni. :?

Nem értem az ilyeneket...

Pont ezt a problémát feszegettük Soltvadkerten és én ott értettem meg,hogy nem elég az,hogy Opel-od van és szereted az autód!

Ez egy baráti közösség,úgy mint,ahogy a mi szexciónk is.

Szerintem Márk te sem örülnél,ha valami tunigállat lenne köztünk!

Nehéz ezt elmagyarázni,de a Vadkerti példa is mutatja("Mantás eset"),hogy miről van szó!

Link to comment
Megosztás:

Ezt én sem értem,hogy konkrétan mire írtad. :oops:

Én csak azt mondom,hogy nem szeretnénk rendbontást,hanem egy jó hangulatú bulit.

nemtudom ki írta neki ezt. :roll:

Biztos,hogy félreértett valamit. :roll:

Csak tudod vannak szabályok amit illik betartani,ha legközelebb is odaakar menni a sok Opelos ember.

Ha megvan adva mikor lehet gummát füstölni akkor ez azt jelenti,hogy máskor nem szabad.

Sztem. :wink:

Természetesen aláírom, hogy a szabályokat be kell tartani és azt is természetesen elfogadom, hogy a rendbontókat elkülditek! :lol: Ez így van rendben és így korrekt.

Én a sztorit csak elmeséltem... tegnap mesélte a srác... (ő telefonon beszélt valakivel).

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt a problémát feszegettük Soltvadkerten és én ott értettem meg,hogy nem elég az,hogy Opel-od van és szereted az autód!

Ez egy baráti közösség,úgy mint,ahogy a mi szexciónk is.

Szerintem Márk te sem örülnél,ha valami tunigállat lenne köztünk!

Nehéz ezt elmagyarázni,de a Vadkerti példa is mutatja("Mantás eset"),hogy miről van szó!

Köszi Johhny!!

Erre gondoltam én is :wink:

Speedy remélem nincs harag? :roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Speedy remélem nincs harag? :roll: :wink:

Ne viccelj már! :lol: Hogy a viharba lenne! :wink:

Ám nekem akkor is fura, hogy kizárunk néhány embert egy taliról, ha érdeklődik csak azért mert nem tagja valaminek... :roll: Persze, ha bejön és bontja a rendet... ki kell dobni. (értsd Soltvadkert - sokan nehezményezik még mindig, hogy szombatra nem mehettek le szétnézni, de ez van.) Persze, értem azt is, hogy a Soltvadkerti elsősorban zártkörű volt...

De hál'Istennek jön a Blitz, ahova jöhet boldog - boldogtalan! :( Legalábbis, amíg ki nem dobjuk valamiért! :)

Link to comment
Megosztás:

Ne viccelj már! :) Hogy a viharba lenne! :wink:

Ám nekem akkor is fura, hogy kizárunk néhány embert egy taliról, ha érdeklődik csak azért mert nem tagja valaminek... :roll: Persze, ha bejön és bontja a rendet... ki kell dobni. (értsd Soltvadkert - sokan nehezményezik még mindig, hogy szombatra nem mehettek le szétnézni, de ez van.) Persze, értem azt is, hogy a Soltvadkerti elsősorban zártkörű volt...

De hál'Istennek jön a Blitz, ahova jöhet boldog - boldogtalan! :D Legalábbis, amíg ki nem dobjuk valamiért! :(

Ott megfox minden érteni Márk miről is beszéltem,hidd el!

Eléred az opelosok nirvánáját! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudod épp tegnap beszéltem egy sráccal, aki mesélte a MOTE-s élményét. Elmondta, hogy elment a MOTE site-jára és teljesen beindult, hogy ######a, opelosok, jó arcok... "lépj be közénk" stb. szöveg... ok. Volt egy contact szám, hát felhívta, elmondta, hogy van egy ######a corsája, elég egyedi... és szeretne ő is belépni...

Erre jött a válasz, hogy "hááát, nem tudom, találkoznunk kéne, látnom kéne az autód....

Kíváncsi lennék, hogy kit hívott fel, de sztem v.mit félreértett.Vagy nem volt jó a kontakt.Mind1.Ha mégis ide akarna tartozni, akkor eljön a CP-be, aztán lehawerkodik velünk, aztán joccakát.:wink:

Gumifüstöltetés, és más egyebek: A szabály az szabály, és mindenkire vonatkozik.Sztem Gerinc sem akarja hazavágni a frissen generálozott gépét.

Remélem..................... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Gumifüstöltetés, és más egyebek: A szabály az szabály, és mindenkire vonatkozik.
Ez természetes... ezt megbeszéltük :D

Sztem Gerinc sem akarja hazavágni a frissen generálozott gépét.

Remélem..................... :roll:

Te nem ismered... (igaz én sem! :wink: ) De már valamelyik este is verte neki a körúton! :( Bebeszélte magának, hogy 1000km után már elég férfinemiszerván összekoptak a cuccok... :) jaaaa... de olajat ráér 5000km-nél cserélni! :D :D

Hosszú életű gép lesz ez is! Már látom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

mäs tema:

el tudja nekem hozni valaki CD-n penteken az utolso Manta gyärtäsa c. kalandfilmet,

haaa esetleg letötöltötte?

Szia Berlinka!

Ha nyomsz egy linket leszedem, és felírom neked egy másik filmmel együtt, az a másik film meg a toljadneki.hu -ról lett leszedve. Borulások vannak benne 1 órányi, de nem valami jó minőség! :? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.