Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akkor most cumi van.

Tervezés alatt van egy szilárdtüzelésű kazán beépítése itthon. Az elméleti megvalósítás megvan, a lehetőségek adottak, Ma beszéltem szakmérnőkkel, jogi akadály nincs. Erre kiderül, hogy a quadriga q5 14 lassan feladja. Paja embere szerint nincs sok hátra és alkatrész sincs.

Más egymástól független szakemberek a gázkazán cseréjét javasolták. így egészen más a helyzet.

A mostani kazán 80 %-os hatásfokkal dolgozott új korában. A maiak 93-109%!!!

Így jól indul az év, kényszerfűtésrendszerkorszerűsítés! Paja most már nagyon kellenél! Holnap talizzunk légyszi!

A jelöltek:

- Ariston Clas 24

- Ferroli Domicompact

- Quadriga Microsystem 28RI

- Vaillant atmoTEC pro VU 240/3-3 XE R1

- egy rakás fa.

Link to comment
Megosztás:

Van egy omegás klubbom,ugy is beférünk?

Mik a feltételek,és mikor van találka?

Ha vagytok legalább 10en, (asszem) akkor alakíthattok klubbon belül külön Omegaklubbot, saját weboldallal, miegymással.De erre majd a helyi vezér Gepárd cartárs bővebben fog választ adni.

Az országos nagy talik mindig hirdetve vannak a klub weboldalán, a kméti talik pedig álltalában péntekenként vannak megtartva, de mostanában egyéni elfoglaltság miatt elég sok a távolmaradó.Mondjuk aki tud, és akar az jönni szokott. B)

Én meg most elviszem a buzukimat vez.műszíj+olajcserére.Belerohant 3 hónap alatt 10e.km, aztán most már jó lenne ezt is meglépni.Más komolyabb kicserélnivaló nem maradt...... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha vagytok legalább 10en, (asszem) akkor alakíthattok klubbon belül külön Omegaklubbot, saját weboldallal, miegymással.De erre majd a helyi vezér Gepárd cartárs bővebben fog választ adni.

Az országos nagy talik mindig hirdetve vannak a klub weboldalán, a kméti talik pedig álltalában péntekenként vannak megtartva, de mostanában egyéni elfoglaltság miatt elég sok a távolmaradó.Mondjuk aki tud, és akar az jönni szokott. B)

Én meg most elviszem a buzukimat vez.műszíj+olajcserére.Belerohant 3 hónap alatt 10e.km, aztán most már jó lenne ezt is meglépni.Más komolyabb kicserélnivaló nem maradt...... ;)

Köszi de már van saját oldalunk és forumunk,csak ugy egyénibe mennénk ki...

Megnézni a társaságot...

Link to comment
Megosztás:

Köszi de már van saját oldalunk és forumunk,csak ugy egyénibe mennénk ki...

Megnézni a társaságot...

Pénteken esténként 8 körül, szoktunk összeröffenni...

de most pénteken, sztem a hidegre és a szombati munkanapra nézve, nem hiszem, hogy sokan leszünk... B)

Link to comment
Megosztás:

Állítolag nem lesz munkanap szombat.... ;)

jaja, pont most hallottam én is a tv-ben, mivel nincs gáz...(vagyis GÁZ van, mert nincs gáz.... ) B)

na szóval, a gázhiány miatt, lemondták a kötelező szombati munkanapot, hogy így is spórolni tudjon az ország...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.