Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ma voltam prius-t teszt vezetni.

meglepő volt. Nem megy nagyon, a korzám jobban gyorsul, de a nyomatéka nagyon ott van :rolleyes:

65 tempomat és csak villanymotor hajt. Semmi hangja nincs. Van rajta két fokozatú motorfék, a brutált ami az erősebb

B betű jelöli a váltónak nevezett kallantyun, ami inkább csak egy karos micro kapcsoló. Ebben az állásban nincs is szükség

az üzemi fékre.

A méretei avensisesek, kényelmes, jól kilátni, anyagok szépek, nagy autó hatását kelti. Színes kamerás rajzolós tolatóradar van benne. inkább érdekes mint jó.

ja és automata :)

hamar megszoktam, kb 1 órán át kocsikáztam a városban

...azért a quartz óra megmaradt...

Link to comment
Megosztás:

ma voltam prius-t teszt vezetni.

meglepő volt. Nem megy nagyon, a korzám jobban gyorsul, de a nyomatéka nagyon ott van :D

65 tempomat és csak villanymotor hajt. Semmi hangja nincs. Van rajta két fokozatú motorfék, a brutált ami az erősebb

B betű jelöli a váltónak nevezett kallantyun, ami inkább csak egy karos micro kapcsoló. Ebben az állásban nincs is szükség

az üzemi fékre.

A méretei avensisesek, kényelmes, jól kilátni, anyagok szépek, nagy autó hatását kelti. Színes kamerás rajzolós tolatóradar van benne. inkább érdekes mint jó.

ja és automata :D

hamar megszoktam, kb 1 órán át kocsikáztam a városban

...azért a quartz óra megmaradt...

Blue Prius!

2:00-tól nézd és röhögj! :rolleyes:

It's blue prius!Sparklyyyyyyyy! :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ady Endre: Karácsonyi rege című versével szeretnék áldott ünnepet kívánni Nektek és a családotoknak!

Harang csendül, ének zendül, messze zsong a hálaének. Az én kedves kis falumban karácsonykor magába száll minden lélék. Minden ember szeretettel borul földre imádkozni. Az én kedves kis falumban a Messiás boldogságot szokott hozni. A templomban hosszú sorba indulnak el ifjak, vének. Mintha itt lenn a nagy Isten szent kegyelmes zúgna, szállna. Az én kedves kis falumban minden szívben csak szeretet lakik máma. Bántja lelkem a nagy város durva zaja, de jó volna ünnepelni odahaza. De jó volna tiszta szívből - úgy mint régen - fohászkodni...de jó volna megnyugodni...de jó volna mindent, mindent elfeledni. De jó volna játszadozni, gyerek lenni, igaz hittel gyerek, szívvel. A világgal kibékülni, szeretetben üdvözülni.

Ha ez a szép rege igaz hitté válna, óh, de nagy boldogság szállna a világra. Ez a gyarló ember ember lenne újra, talizmánja lenne a szomorú útra. Golgota nem volna ez a földi élet. Egy erő hatná át a nagy mindenséget.

Nem volna más vallás, nem volna csak ennyi: imádni az Istent és egymást szeretni...

Karácsonyi rege, ha valóra válna, igazi boldogság szállna a világra!!!

Merry_Christmas_1024.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.