Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Rosszul fogok aludni! :rolleyes: Nem nagyon érdekel...

biztosan meg van rá az okod azt nem is vonhatja kétségbe senki :)

de ha én nem lennék tovább klubtag akkor nem is fórumoznék mert ha picit is érdekel még akkor megadom azt a 3500 vagy 5000 Ft támogatást :)

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó, te is tudod. :)

igazság szerint semmit sem tudok, komolyan :rolleyes:

de ha nem fizetsz be egy tagságit akkor azzal nem embereket hozol "hátrányba" hanem egy egyesületet.

a fórum meg egy szolgáltatás amit ingyen ad az egyesület ez tény, de ti akik tudjátok h miről szól ez az egész legalább ne használjátok már ki :)

Link to comment
Megosztás:

a fórum meg egy szolgáltatás amit ingyen ad az egyesület ez tény, de ti akik tudjátok h miről szól ez az egész legalább ne használjátok már ki :)

Azért ez egy elég szélsőséges meglátás......Ennyi erővel a többi 4000usernek is fel lehetne ezt róni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit?Egyesület?Beszélünk kb 20 emberről jó esetben,egy haldoklót próbálunk életben tartani.Amíg nem lesz lekes vezetésünk és lelkes klubtagok...de nem is folytatom.

Ha másért nem is,de a fórumért simán befizetnék 3500ft-ot.....Adni kell lehetőséget Gelkonak,Gepárdnak,Mackósajtnak,meg a többieknek.....Ha ebből se lesz semmi,max buksz 3500forintot......de ha meg se próbálod akkor??????

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit?Egyesület?Beszélünk kb 20 emberről jó esetben,egy haldoklót próbálunk életben tartani.Amíg nem lesz lekes vezetésünk és lelkes klubtagok...de nem is folytatom.

olyan lelkes klubtag ki nem hosszabbít :rolleyes: és nem várni kell másra hanem tenni érte valamit. mindig szídod az átlagmagyar mentalitást miközben ezzel pont ugyanazt csinálod :D

az "újra renitens" elnevezéssel meg arra vagy büszke h nem fizetsz tagságit és mégis ittvagy ? :)

nem bántani akarlak és nem is hangulatot szítani :) majd személyesen megdumáljuk :)

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit?Egyesület?Beszélünk kb 20 emberről jó esetben,egy haldoklót próbálunk életben tartani.Amíg nem lesz lekes vezetésünk és lelkes klubtagok...de nem is folytatom.

Inkább azt beszéljük meg, mikor fogunk LED projektet csinálni?Vagy halasszuk Karácsony utánra v.mikor?

az "újra renitens" elnevezéssel meg arra vagy büszke h nem fizetsz tagságit és mégis ittvagy ? :)

Nem.Mindig is renitens volt.Ez az élete! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit?Egyesület?Beszélünk kb 20 emberről jó esetben,egy haldoklót próbálunk életben tartani.

Inkább ássunk neki gögröt, és lökjük bele, az biztos jobb....

Azért mert jelenleg nincs változás, még nem jelenti azt, hogy a háttérben nincs munka, max nem látod, és nem tudsz róla.

Egy néhány project most is fut, de amíg nem biztos addig nem beszélünk róla feleslegesen.

Egyébként meg 8000.

Link to comment
Megosztás:

Ha másért nem is,de a fórumért simán befizetnék 3500ft-ot.....Adni kell lehetőséget Gelkonak,Gepárdnak,Mackósajtnak,meg a többieknek.....Ha ebből se lesz semmi,max buksz 3500forintot......de ha meg se próbálod akkor??????

olyan lelkes klubtag ki nem hosszabbít :rolleyes: és nem várni kell másra hanem tenni érte valamit. mindig szídod az átlagmagyar mentalitást miközben ezzel pont ugyanazt csinálod :D

az "újra renitens" elnevezéssel meg arra vagy büszke h nem fizetsz tagságit és mégis ittvagy ? :)

nem bántani akarlak és nem is hangulatot szítani :) majd személyesen megdumáljuk :)

Inkább ássunk neki gögröt, és lökjük bele, az biztos jobb....

Azért mert jelenleg nincs változás, még nem jelenti azt, hogy a háttérben nincs munka, max nem látod, és nem tudsz róla.

Egy néhány project most is fut, de amíg nem biztos addig nem beszélünk róla feleslegesen.

Egyébként meg 8000.

Inkább nevezném az egészet baráti társaságok egyesületének,mint országos klubnak.

Kisebb baráti társaságok járnak össze hetente és jó ha egy nagyobb nyári összejövetelen találkoznak.

Sokszor visszavezethető ez anyagi és idő hiányra,de nincs benne a "lelkesedés" és nekem leginkább emiatt kezd a kedvem elmenni az egésztől.

Kivételek persze mindig akadnak,akik próbálnak lökni rajta előre,de...

Lehetőséget adni?Hanyadszorra?

Nem akarok én senkit lebeszélni róla,de ez inkább vergődésnek tűnik.

A renitens dolgot pedig Losi rögtön levágta és a smiley-t is a végén,mert tudja mire gondolok,amikor ezt oda írom,de ha annyira zavar leveszem onnan. :D

Mindegy,ne menjünk bele,én ezt másképp látom már régóta,majd akkor befizetem,ha látom értelmét.

Link to comment
Megosztás:

Johnny!!!!!!!

Ha gondolod Én lemondtam,a core tagságomról......Beálhatsz a helyemre :rolleyes: Hátha neked jobban megy,mint nekünk,nekik.......

A baráti társaságban igazad van,meg sok más dologban is......de ha másért nem már csak a társaságért,és vissza gondolva a múltra befizetném a 3500ft-ot...Mert ha ez az egész nem lett volna anno,akkor nem születtek volna barátságok,ismeretségek....... :)

Link to comment
Megosztás:

Johnny!!!!!!!

Ha gondolod Én lemondtam,a core tagságomról......Beálhatsz a helyemre :rolleyes: Hátha neked jobban megy,mint nekünk,nekik.......

Nem nem,akkor sem vállanám el,ha kérnének rá,mert teljessen másképp képzelem el az egészet.

Anno Gyulával egyszer beszélgettünk erről hosszan és részben igaza volt abban,hogy egy ilyen "társaságok egyesületét" egy embernek kell,kemény kézzel irányítania és elsődlegesen szem előtt tartva a közösségi szellem életben tartását.Gyula jól látja ezt.

Inkább abban látom a hibát(de nem is jó szó rá a hiba),hogy túl nagy falatokat akar a klub,itt nem lehet számolni 100fővel sem most már,inkább 20 ember az,aki tényleg lelkesen áll a dolgokhoz és életben akar tartani egy baráti társaságot,ahol bármikor bárki számíthat a másikra,éljen bárhol is az országban.

Mondok egy példát: múltkor Szolnokon voltam gondban,egy boltot kerestem a belvárosban.Felhívtam Pjoc kollegát és azonnal mondta merre menjek.A kecskeméti szexció hasonló képpen működik,tudom,hogy az ottani keménymagra bármikor számíthatok bármi bajom van,de ezzel azt hiszem ők is így vannak és ahogy látom pesten is így működik ez.

Szerintem ilyen társaság létrehozása lenne az igazi cél és ezt csakis "csapatépítéssel" lehetne valamilyen módon elérni.Nem 500fős klub a cél szerintem,inkább egy 50-60fő legyen,de az erős és összetartó társaság,bár lehet én vagyok naív.

Köv évben több apróbb talit lehetne szervezni,egynapos "ismerjükmegegymástjobban".Vadkert maradjon hagyományosan punnyados hétvége,az igazi kemény maggal,a Blitz pedig legyen a nagy eresztés.Inkább a kisebb talikon legyen a hangsúly,akár szexciók közötti találkozók,vacsorák,ebédek.

És ami a legfontosabb,jól előre legyen látható,mikor és hol lesz tali,ne 1 hónapal előtte legyen kitalálva,mert akkor a kutya sem tud úgy pénzt kiszorítani,hogy eltudjon menni.

Szal leginkább a kitűzött célok nagyságában és elérhetőségében látom a gondot.

A 3500Ft-ról pedig,ha azt a szempontot nézem,amit mondasz,hogy a megkötött barátságok fejében fizetem,teljessen igazad van,de ha a klub céljait nézem,már nem érzem úgy,hogy érdemes ennyit is kiadni.

Hangsúlyozom ez az ÉN véleményem,lehet én látom rosszul a dolgokat,de én így gondolom,nem kell velem egyet érteni.

Link to comment
Megosztás:

Háttal nem kezdünk mondatot, de...

Hááát mit mondjak nem erre számítottam. Igazság szerint ki is van nézve a kicsike és csak a megerősítésetekre vártam, de totál elbizonytalanítottatok.:) Vezetett szervízkönyves amiben semmi extra nincs csak a szokásos karbantartások. Váltóról hallottam, hogy ugyanolyan jól sikerült opel váltó mint az eddigiek. :rolleyes: Kicsit lóg, kicsit rövid nehezen váltható egyes, de ezeket a mostani astrámmal már megszoktam, még az is lehet, hogy hiányozna :)

És nem arról van szó, hogy nem tudok mit kezdeni a pénzemmel, mert .. ááá jó is lenne. Hanem, hogy öreg már a mostani szekér és jönnek elő a nyűgök. Egy kicsi itt egy kicsi ott és közben meg menni kellene vele és nem rövid távokat. Ezért gondoltam, hogy lecserélem egy H Caravan-ra (természetesen 1.7 v 1.9 cdti).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.