Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem csak az a bajom a hozzászólásokkal, hogy a kivülálló úgy láthatja, hogy az opelesek azt mondják, hogy szar a márka, és inkább mást kell venni.

A fentebbi az ÉN véleményem volt, és kitartok mellette.Az hogy a tiédel még nem volt, egyszerű mázli.Remélhetőleg nem is lesz még sokáig.

Mindenki azt vesz a pénzéből amit akar.ÉN nem Opelt fogok.Nem mindegyik xar, nem azt írtam.Csak azt, hogy mást veszek.Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy újabb cikket.

Ez idei, és nem a japánok vezetnek.

Idén először nemcsak kategóriánként neveztek meg győzteseket, hanem kiosztották az év legmegbízhatóbb autója címet is. Ezt az Audi A6 kapta.

:rolleyes: :)

Külhonban valszeg nem a japán, büntetővámmal súlytott autókat fogja a kereskedő flottában eladni.Ez most nem jött be.

Keress tovább... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért Audit ne hasonlítsunk össze egyetlen Opel-el sem :rolleyes:

Warwolfnak sajnos maximálisan igaza van....Bármelyik honda,keresztbe lenyeli bármelyik opelt megbízhatóságban,csak a belső értékekből kell kicsit lejebb adni......Én se hiszem hogy opelt vennék még1x......Volt nekem is japán autóm,és az ég világon semmit nem kellett rajta sose kicserélni,müszaki hiba miatt...Pedig elég sokáig megvolt.....Meg volt akkor még új opelom is,de annak mindig volt apró hibája......

ui:azért mert ez opel fórum,miért kellene az opelt éltetni?????Jobb ha majd valaki csalódottan vissza jön,mert mindenki dicsérte,de mégse olyan mint amilyennek itt beálítottuk?????????

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :)

Külhonban valszeg nem a japán, büntetővámmal súlytott autókat fogja a kereskedő flottában eladni.Ez most nem jött be.

Keress tovább... :)

Én is idézek:

A tavalyi hatalomátvétel után idén ismét jobbnak bizonyultak a német autók a Dekra éves megbízhatósági felmérésében

Mr. Szőrszálhasogató. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Itt most japán vs. német autóról volt szó.

Ezt nem írtam, csak azt, hogy ne reklámozzuk állandóan, hogy "a japán mennyivel jobb"

De ha egyszer tényleg jobb :) Keres a népítéleten olyat,legalább 3at,aki valami rosszat is mondott az új dízel accordról.......Nem nagyon fogsz találni,gondolom nem véletlen.......

Az nem kérdés hogy az audi lényegesen jobb,mint az opel.....de az se megbízható :rolleyes: És ez tényleg a fogyasztói társadalomnak köszönhető :)

Link to comment
Megosztás:

De ha egyszer tényleg jobb :D Keres a népítéleten olyat,legalább 3at,aki valami rosszat is mondott az új dízel accordról.......Nem nagyon fogsz találni,gondolom nem véletlen.......

:bólogatós smile: :rolleyes: :)

Az nem kérdés hogy az audi lényegesen jobb,mint az opel.....de az se megbízható :D És ez tényleg a fogyasztói társadalomnak köszönhető :D

S, ahhoz képest igen drága megvenni, meg fentartani ish...... :) Mondjuk kényelmes meg biztonságos mindazállat.De akkor inkább Toyota Camry, Honda Legend......... :)

Ezekhez is drága a cucc, de kevesebb is kell belőle.

Link to comment
Megosztás:

Mr. Szőrszálhasogató. :) :)

Az a szép, hogy kihozza a diesel BMW-t is, ami BMW-s körökben sem örvend túl nagy népszerűségnek, mert elég sűrűn behal.Amúgy meg ez csak egy kategória.S, hol van a Lexus, Toyota, Nissan, Mitsubishi vonal?Sehol.Éltetik a vackaikat, hogy vegyék a p@rasztok, mert ezek dejó autók.Vicc az egész.No meg végképp semmi köze az Opelhez, mert ezek a kategóriák már inkább az Insignia versenytársai lesznek minőségben és kidolgozásban.

Nem holmi Astra H-é......... :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Na legalább egy kis élet jött a topicba. :rolleyes:

Wolfi olvastad a második oldalt is?

Kistautók: .Audi A2

Alsóközép-kategória: VW Golf V, Jetta, Golf Plus

Középkategória: Audi A4

Stb...

És itt már nem az opelről hanem általában német autókról:

De egyik sem Európai gyártmány.
Link to comment
Megosztás:

Na legalább egy kis élet jött a topicba. :)

Wolfi olvastad a második oldalt is?

Kistautók: .Audi A2

Alsóközép-kategória: VW Golf V, Jetta, Golf Plus

Középkategória: Audi A4

Stb...

Te pedig olvastad a hozzászólásokat is? :) :) Ez csak reklámduma.Kamu az egész cikk. :rolleyes: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Közben a céges telón a Kovács Lajosnét kereste a férje...... :rolleyes: :) :)

Mik nem vannak.

Olvastam a hozzászólásokat, ott sem egységes a kép.

És ez így van jól, mindenki nem szeretheti ugyanazt.

Én pl: nem titkolom, hogy nem szeretem a japán autókat, de a franciát, és az olaszt sem.

Ha részrehajló vagyok akkor az ennek is betudható.

Amúgy az opel nem csak német, meg az audi sem, ahogy az európában kapható nissan sem japán, meg a suzuki sem stb...

Azt sem vitatom, hogy a te suzukidnak (amit itthon raktak össze) kevés baja van, ahogy az én opelemnek (amit szintén itthon raktak össze) szintén kevés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.