Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

nekem jó a péntek, de lehet szombat is.

én kérek egy féktisztítót, ha marad még.

És akkor már a jövőhétről is beszéljünk már kicsit, lehet, hogy lesz egy Manta vendégünk, ha sikerül előre időpontot meghatározni.

----

és még egy kérdés:

A forradalom utcai szerszámboltnak van egy másik telepe/boltja is, hol is van ez pontosabban?

(Pénteken szabin leszek, tudok járkálni a városban.)

Link to comment
Megosztás:

:!: [glow=blue:1151ca077c]Hej-hej-hej![/glow:1151ca077c] :!:

Most jött az info, hogy holnap, azaz pénteken este Cegléden gyorsulási lesz!!! :lol:

Át kéne menni kicsit szétnézni... állítólag vannak elég jó kis vasak ott is! :wink:

A törpiek este 9 körül indulnak elvileg... hm? Csatlakozzunk mi iiiis! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Azt tudnám, te honnét kapod ezeket az infókat..... :lol:
Sajnos nem áll módomban megnevezni a forrásaim... :wink: (ha megtenném meg kellene, hogy öljelek! :smt071 :) )

Ha tudja valaki mi a behívójelem skype-on az legyen szíves írja már le, elfelejtettem......
= "pisti_as_gepard" :(
Link to comment
Megosztás:

most értünk vissza Ceglédről, Kőrösön csatlakoztam a Kecskeméti konvojhoz, kb 20 autó.

Én még ilyen fegyelmezetten 85 km-mel haladó kocsioszlopot nem láttam!!!

Élmény volt!!!

Minden létező Kresz rendelkezést betartott mindenki!!!

Ceglédig senki, de senki nem előzött...

Cegléd táblánál a kocsioszlopból rögtön kivették az első két autót, (több rendőr nem volt), 50 méterrel később még egy autót egy másik csapat.

Ceglédre közben és folyamatosan leértek a rendőrök, nem tudom, hogy csinálták, a 4-esen egymást érik a hatvanas táblák, teleportálták magukat?

Végül az egészből beszélgetés lett a tesó parkolóban, mert ott cirkáltak bent a rendőrök kisbusszal.

Link to comment
Megosztás:

most értünk vissza Ceglédről, Kőrösön csatlakoztam a Kecskeméti konvojhoz, kb 20 autó.

Én még ilyen fegyelmezetten 85 km-mel haladó kocsioszlopot nem láttam!!!

Élmény volt!!!

Minden létező Kresz rendelkezést betartott mindenki!!!

Ceglédig senki, de senki nem előzött...

Cegléd táblánál a kocsioszlopból rögtön kivették az első két autót, (több rendőr nem volt), 50 méterrel később még egy autót egy másik csapat.

Ceglédre közben és folyamatosan leértek a rendőrök, nem tudom, hogy csinálták, a 4-esen egymást érik a hatvanas táblák, teleportálták magukat?

Végül az egészből beszélgetés lett a tesó parkolóban, mert ott cirkáltak bent a rendőrök kisbusszal.

Valóban elég vicces volt, hogy valami félelmetes mennyiségű autó jött össze a Ceglédi Tesconál... 4 sort megtöltöttünk a parkolóban!!!

Közben pedig kb 3-4 rendőr autó keringet a Tesco parkoló körül és a sorok között! :lol:

Állítólag Pestről jöttem rendőrök... na jó. Azért jó buli volt!

Mi Tomival és Berlinával úgysem gyorsulni mentünk, hanem csak a feeling miatt... az pedig meg volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.