Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Johnnyval azt beszéltük, hogy mejünk Bundihoz.Aki akar, jöhet.

Hogy-hogy gyáriasítás?? :rolleyes: Meguntad a nagy csapatásokat?

Mondhatni úgy is.

Uno elmegy a tanyából, vagyis már elment, de visszajött (de ez hosszú történet)

Lényeg, hogy kell egy horgos használható kocsi, ami ugye ültetve nem igazán alkalmas mindenféle útra.

Nameg majd tavasszal lehet megint betolom kereskedésbe kicsit, akkor már kis km-es masina lesz valszeg :)

Link to comment
Megosztás:

Na de milyen szakaszon? :rolleyes:

Bármi máson.

Nem tudhatod, hogy mi lesz az aminél el is ismernek és főleg megfizetnek.Nyitott szemmel kell járni, mert üres ígéretekkel sztem már neked is tele a polc+elmúltál már 18 éves, és remélhetőleg nem hiszel a tündérmesékben.

A fővárosban sincsen kolbászból a kerítés.

Link to comment
Megosztás:

Bármi máson.

Nem tudhatod, hogy mi lesz az aminél el is ismernek és főleg megfizetnek.Nyitott szemmel kell járni, mert üres ígéretekkel sztem már neked is tele a polc+elmúltál már 18 éves, és remélhetőleg nem hiszel a tündérmesékben.

A fővárosban sincsen kolbászból a kerítés.

Ezzel újat nem mondtál,csak mostanában elég nehéz találni állást...

Link to comment
Megosztás:

De ma lehet,hogy sikerült belemennem, 1 trafiba.... mentem pest felé, a 4sávoson, a Bachus után, kint volt 1 fehér transporter a buszmegállóba, mikor mellé értem, akkor láttam benne a kamerát, de senki nem ült elöl....hátul meg dobozos... szal,olyan 100 körül mentem.... :) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma még 1 szusis sem tudott kihozni a "nyugalmamból"... :)

Mi csak a hüly-éket idegesítjük.A többinek van esze, és megelőz bennünket..... :)

De ma lehet,hogy sikerült belemennem, 1 trafiba.... mentem pest felé, a 4sávoson, a Bachus után, kint volt 1 fehér transporter a buszmegállóba, mikor mellé értem, akkor láttam benne a kamerát, de senki nem ült elöl....hátul meg dobozos... szal,olyan 100 körül mentem.... :) :rolleyes:

110km/h-nál kezd el mérni.Az informátorom szerint aki motoros rendőr.

Link to comment
Megosztás:

Mi csak a hüly-éket idegesítjük.A többinek van esze, és megelőz bennünket..... :)

Ez idegesített, és inkább hagytam elmenni.... :) :D

Utánna, láttam, hogy elég hajmeresztő előzésekbe is belement... igniszes volt.... :)

110km/h-nál kezd el mérni.Az informátorom szerint aki motoros rendőr.

Hát, remélem annyinál kezdett mérni ez is.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez idegesített, és inkább hagytam elmenni.... :) :)

Utánna, láttam, hogy elég hajmeresztő előzésekbe is belement... igniszes volt.... :)

Azok elég merész versenyzők szoktak lenni.......az első kanyarig..... :D

Hát, remélem annyinál kezdett mérni ez is.... :rolleyes:

Még a zőőd korszakomban kérdeztem meg, mert az 52-n volt egy csörtém, aztán kb. én is 100km/h-val húztam el a Corolla mellett! :D Akkor már lassítottam..... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.