Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma beszélgettem a lányom egyik "jóképességű" óvónőjével.Kiderült, Tigrája van.kb. porig ültetve.Sztem min. 60-as futómű lehet alatta, és nincs kartervédője.......mármint a verdának persze! :rolleyes:

1.4 16V, klímás, az ablakból ítélve 98'-as a gép, és eladó.Csak kisit sokat kér érte....szvsz. v.mi 1.25M-ről beszélt.Az árak reálisan most v.hol 850e. környékén vannak annak az évjáratnak.

Link to comment
Megosztás:

egy kis matek:

2008. első öt hónapjában közel 11 milliárd Ft hátralékot szedett be az APEH Észak-alföldi Regionális Igazgatósága végrehajtási eljárások keretében.

Május végéig 16.145 db végrehajtási eljárás indul 27 milliárd Ft–ot meghaladó adótartozás behajtására.

Tehát: 27.000.000.000 / 16.145 = 1.672.000 Ft/adózó

Több, mint 31 ezer db inkasszó kiadásának következtében 5,5 milliárd Ft-ot meghaladó adótartozás folyt be

tehát: 5.500.000.000 / 31.000 = 178.000 Ft / adózó

Vagyis ha jól értem az első 5 hónapban sikerült átlagosan 178 ezer forintot beszedni 31 ezer adózótól???

Erre büszkék? inkább elgondolkodnék a módszer és az adórendszer helyességén!

Link to comment
Megosztás:

egy kis matek:

2008. első öt hónapjában közel 11 milliárd Ft hátralékot szedett be az APEH Észak-alföldi Regionális Igazgatósága végrehajtási eljárások keretében.

Május végéig 16.145 db végrehajtási eljárás indul 27 milliárd Ft–ot meghaladó adótartozás behajtására.

Tehát: 27.000.000.000 / 16.145 = 1.672.000 Ft/adózó

Több, mint 31 ezer db inkasszó kiadásának következtében 5,5 milliárd Ft-ot meghaladó adótartozás folyt be

tehát: 5.500.000.000 / 31.000 = 178.000 Ft / adózó

Vagyis ha jól értem az első 5 hónapban sikerült átlagosan 178 ezer forintot beszedni 31 ezer adózótól???

Erre büszkék? inkább elgondolkodnék a módszer és az adórendszer helyességén!

...és erre csak most jöttél rá?Jó reggelt!köszöntelek az országunkban! :rolleyes:

Tomi!C Corsában hol van a pollenszűrő?

Link to comment
Megosztás:

Tehát kivülről.

Miért nem egyből engem kérdezel? :) :rolleyes:

A motortérben, a tűzfal mögött, fel kell szedni a rajta lévő gumikédert, és azt a műanyag burkolatot, ami az ablaktörlő alatt van, azt csak fel kell hajtani, és az alatt, rejtőzik a pollenszűrő középen.

A cseréje egyszerű, felfelé ki kell húzni a tartójából, az újat vissza, borítást vissza, és kész.

Semmi szerszám nem kell hozzá. :)

Link to comment
Megosztás:

Miért nem egyből engem kérdezel? :) :rolleyes:

A motortérben, a tűzfal mögött, fel kell szedni a rajta lévő gumikédert, és azt a műanyag burkolatot, ami az ablaktörlő alatt van, azt csak fel kell hajtani, és az alatt, rejtőzik a pollenszűrő középen.

A cseréje egyszerű, felfelé ki kell húzni a tartójából, az újat vissza, borítást vissza, és kész.

Semmi szerszám nem kell hozzá. :)

Cserélni nem fogom,mert céges gép és én nem költök rá,de tuti tele van szarral,szal kiporolom majd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.