Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Őszintén? Én is :lol:

Csak az a gáz, hogy ha pl. nem olyan tulaja volt mit pl. Demó, akkor bele lehet szaladni.A másik a kora.A harmadik a hátsó váznyulvány, ami ugye előszeretettel hervad el ezeknél.A negyedik pedig a fentartási költségek.

A jelenlegire szószerint fillérek.Átlag 8000ft-ból tele tankolom.6L-t eszik városban ,550km-ként kell telenyomni. 900ft a havi kötelezője, és nem kapok agyhúgykövet, ha pl. megkacolódik v. leér v.hol az alja.Bolondbiztos technika, és később is eladható marad, viszonylagosan alacsony bukta mellett.44e.ft volt pl. a komplett átírása.

Ha az ember elég bátor, lendületből jókat lehet vele előzni.Ha nem, akkor kell legalább 1.5km, hogy újra bele lehessen kezdeni bármibe is, egészen 100km/h-ig.Utána ez a kis tök elfogy.Lassan, de biztosan.

Beszéljétek meg, mutasd meg a számodra szimpi csajt és hétvégén majd leviszem :)

Rendben, ha jön Johnny MSN, akkor megdumálom vele.A szimpi csaj már necces, mert tényleg nem tudom, hogy mijaneve.

Legfeljebb lefényképezem! :P Aztán meg futok! :lol:

Már emléxem!Ő volt az! :P

11.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ebként csak a kíváncsiság kedvéért bekukkantottam ma IDE. Jókain vannak.Az eladó hölgy igen szemrevaló teremtés. :lol:

Ezek szerint megnyitották az üzletüket?

Mert már kerestem még szeptemberben, de akkor még csak webshop-on keresztül lehetett volna vásárolni náluk.

Pontosan melyik részén van a bolt, a Jókain?

Valszeg akkor majd benézek én is oda... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kora délután a gokartpályán.... :P

Ki lett osztva 1-2 óra "gereblyézés" volt aki nem fért el a pályán és kicsit átrendezte a gyepet... :)

Mi 14:00 magasságában voltunk kint, akkor már nem volt tolongás......bár gyanítom, amúgy sem volt.Állítólag a Duenen volt hirdetve a dolog, meg a Superinfóban is. :lol:

Azért szaxerűen xarráfagytunk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma dokinál, arcüregyulladásom van. Kaptam egy rakat gyógyszert.

Ha nem leszek lázas akkor mehetek melózni, de ha lesz akkor itthon kell(ene) maradnom.

Még jó, hogy délutánra kell menni. Most nincs időm táppénzen lenni.

Vazze BW után is felírtak több ezer forintért gyógyszert, meg most is. Komolyan nyitni kéne egy patikát, annyi a lóvé, mint a tenger.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.