Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

leszünk szívesek :lol:

ma este világító táblát szerelek a malomban...

Van meghívóm elküldjem?

Megcsinálod?

Vagy inkább úgy kérdem, hogy ki vállalná a regisztrációt, és a heti 1-2 alkalommal történő figyelést?

Persze ezt csinálhatnánk 2-3-an is akkor már nem lenne nehéz.

Link to comment
Megosztás:

Van meghívóm elküldjem?

Megcsinálod?

Vagy inkább úgy kérdem, hogy ki vállalná a regisztrációt, és a heti 1-2 alkalommal történő figyelést?

Persze ezt csinálhatnánk 2-3-an is akkor már nem lenne nehéz.

Meghívót már én is ajánlottam, de nem jött eddig válasz rá.... :lol: ( lehet hogy Tomi most haragszik rám) :lol:

Ha gondoljátok megcsinálhatom, úgyis minden nap felnézek... :)

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom, két hisztis miatt megy a nyavajgás!

Lehet, hogy időnként elmegy a kedvem mindentől, mert van pár gondom. Örülök, hogy a ti életetek felhötlen és csak

azon kell lovagolnotok, hogy a Tomi azt mondta, nincs értelme így ennek az egésznek!

DE!

..... és nem Johnny és Csabi miatt! Úgy gondolom, a hisztinek semmi értelme!

Na figyelj ide Tomi!

Először:

Jó lenne, ha befejeznéd az önsajnálatot,és leszállnál a magas lóról, mert most kezd nagyon elegem lenni! :lol:

Másodszor:

Nincs itt semmiféle hiszti, meg nyavajgás, de ha már itt tartunk, gondolkodj el azon, mit mondtál pénteken,és ki nyavajgott!!!

Nem azon lovagolunk, hogy mit mondtál,DE nem kellene meghazudtolnod emberek, és fel kellene vállalnod azt amit mondasz!!! Vagy ha nem akkor ezek szerint nem vagy szavahihető?? :)

Azért, mert Te nem merted visszamondani az évadzárót, nehogymár mi legyünk a sz@r alakok... :lol:

Részemről befejeztem,és nem fogok ezzel kapcsolatban többet írni!

Link to comment
Megosztás:

Kiit megcifrázta a sréc!

A rongyosf@ szú seggberakott öregördög lova verné belé a rézzelcifrázott kóchengeres ráncos faxát a földönfutó ingyenkurva világi öregannyának abba a kankós bús picsájába,hogy a hetvenlábú, büdöstalpú marsi pillangó zuhanna rá arra a kibaszott szőrös egér seggedre

:lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Őőő... még egy immobilizert kérek... és őőő... meg egy ultrahang érzékelőt... meg őő... egy kormányzárat is :lol:

Konkétan a xenon szettek kelteték fel az érdeklődésemet..... :lol: :) Az áruk egész jó.De pl. amit 11e.ft-ért árulnak, annak a tranyója noname.Udi pedig azt mondta, hogy a tranyó ennek a cuccnak a lelke, ezért ilyet nem szabd venni.

A kövi lépcsőfok a 16800ft.

Link to comment
Megosztás:

Konkétan a xenon szettek kelteték fel az érdeklődésemet..... :lol: :) Az áruk egész jó.De pl. amit 11e.ft-ért árulnak, annak a tranyója noname.Udi pedig azt mondta, hogy a tranyó ennek a cuccnak a lelke, ezért ilyet nem szabd venni.

A kövi lépcsőfok a 16800ft.

Nekem a Manta c. film jutott az eszembe, amikor a csaj miatt járt ahhoz a benzinkúthoz és vett még jégkaparót, meg rókafarkat, csak azért, hogy tovább ott lehessen a pénztároscsajjal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Manta c. film jutott az eszembe, amikor a csaj miatt járt ahhoz a benzinkúthoz és vett még jégkaparót, meg rókafarkat, csak azért, hogy tovább ott lehessen a pénztároscsajjal :lol:

Hátt ez a hölgyemény is nagyon megnyerő volt.Kedves hangú.......meg minden....... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.