Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

miért tüntetnek a kecskemétiek?

miért nem jöttök? a budös picsába!

Nincs itt semmiféle tüntetés...

Ezzel kapcsolatban elmondtam pénteken a véleményem... :lol: meg le is írtam a kecsói talis topikban :)

Amúgy meg nem kell egyből káromkodni...

Gondold át, mit beszéltünk pénteken, és gondolkodj el azon,hogy akkor Te mit is mondtál... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondold át, mit beszéltünk pénteken, és gondolkodj el azon,hogy akkor Te mit is mondtál... :lol:

igen beszéltük, hogy nekem sincs kedvem ehez az egészhez de a klub csak akkor működik, ha minden tagja tesz érte valamit.

én tettem, leszerveztem. Neked csak annyi dolgod van, hogy elgyere, vacsorázz a barátokkal, aztán buli.

kérlek benneteket gyertek, el, és ne tegyétek tönkre a munkám!

Link to comment
Megosztás:

igen beszéltük, hogy nekem sincs kedvem ehez az egészhez de a klub csak akkor működik, ha minden tagja tesz érte valamit.

én tettem, leszerveztem. Neked csak annyi dolgod van, hogy elgyere, vacsorázz a barátokkal, aztán buli.

kérlek benneteket gyertek, el, és ne tegyétek tönkre a munkám!

Sajnos az a baj, hogy ezt sokan másképp látják, hogy minden tagja tesz érte valamit is... ahogy megnézed, a kecskeméti szekció az aki tenne valamit is... nekem ebből lett elegem.

Mint mondtam, nem látom értelmét annak hogy, elmenjünk,és nem is megyünk, mármint a magam, és párom nevében beszélek!

1 országos klub csak ennyi fővel lenne képes megjelenni egy évadzáró vacsorán.!?

Hamár azt mondod, vacsorázzak a barátaimmal, akkor inkább megyek el a szekciós évadzáróra, mint erre... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem akarok erröl vitázni,de......Kezd elegem lenni abból hogy állandóan ez a vita megy...Nem csak itt :lol: Pont 2 napja kerestem vissza a 2006os évzáró jelentkezési listáját...Érdekes.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Előzetes jelentkező lista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOTE ÉVZÁRÓ November 25. Népfürdő utca Elmű sporttelep étterem 16h-23h 3000HUF/fő

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. telo + edina

2. rtomi

3. sárgaGSI

4. gsi.Tamás és Évi

5. kiscsávó és Andi

6. Gelko

7. Albert

8. Boogie

9. Mackosajt és Ildi

10.Diny 1-es menü

11.Tiv. és Ildi

12. Hic (és Anikó, de ez nem 100%)

13. Needforspeed (Deepblú Pistának kezébe adva)

14. Coupe és Detti

15. Mr és Mrs Manta

16. Tomi023

17. Gepard

18. Paja

19. Demó

20. Hemi 2fő (átutalva)

21. Npasi (elküldve futárral-Anti-)

22. tgabika76 (utalva)

23. Greenthunder (utalva)

24. Tom (ma fizetem Lurdy)

25.

26.

27.

28.

29.

.....

Ezen szerinted hányan vagytok fent??????Szerintem kevesen :lol: Kicsit gondolj abba bele hogy egy vacsora innen Pestről 2 főre mindennel együtt 15e forint...Ami valljuk be őszintén nem kevés pénz....Elég sok embernek nincs erre pénze,vagy igénye...Nem kell emiatt pufogni,ez így van már két éve.

Arról meg hogy csak Ti mozdultok bármerre is,csak annyit hogy Teló is bevállalta hogy leszervezi,igaz 1nappal később mint kellene,de akkor már nem kellett :)

Én speciel azért nem megyek,mert ez nekem nem ér meg 15e forintot,és ezzel nem vagyok egyedül :P

Link to comment
Megosztás:

Jöttem ma Budai kapu felöl Jókain, onnan be Kadára balra.Utóbbin nincs gyalogátkelőhely, ettől függetlenül szoktak átmenni gyalogosok.Ma is, egy csapat fiatal lány.Az első transzport akkor ment, amikor még nem fordult be a Kadára senki.A második birka banda pedig ment a többi után, szétnézés nélkül.Bazzeg,ha ott v.ki akkor lendületből megy, tekebábu módjára üti el őket.

Hihetetlen volt...... :lol:

Bennünket autósokat azzal oltanak, hogy vigyázzunk a gyalogbékákra.De bazzeg nekik KI magyarázza el, hogy figyeljenek jobban oda arra amit csinálnak?????Idiót@ kötsögök bazzeg...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jöttem ma Budai kapu felöl Jókain, onnan be Kadára balra.Utóbbin nincs gyalogátkelőhely, ettől függetlenül szoktak átmenni gyalogosok.Ma is, egy csapat fiatal lány.Az első transzport akkor ment, amikor még nem fordult be a Kadára senki.A második birka banda pedig ment a többi után, szétnézés nélkül.Bazzeg,ha ott v.ki akkor lendületből megy, tekebábu módjára üti el őket.

Hihetetlen volt...... :lol:

Bennünket autósokat azzal oltanak, hogy vigyázzunk a gyalogbékákra.De bazzeg nekik KI magyarázza el, hogy figyeljenek jobban oda arra amit csinálnak?????Idiót@ kötsögök bazzeg...... :lol:

Minket ma egy G4S páncélkocsi szorított majdnem le,mert neki lehet a villamossínen is menni és a sávváltás neki nem téma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.