Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hétfőn motorral kellett mennem melóba.Kevés benya volt benne, de oda/vissza kibiírja, gondoltam.Meló végeztével igen hideg volt, így motorkámat rugdostam van 15 percig, mire életre kelt a kincsem.Utána is nagyon le akart állni egy ideig.

Mivel tixtában vagyok vele, hogy a kopotság miatt már nem a régi a kompressziója, így a biztonság kevéért Vpower100-at tankoltam bele.Nehogymá' azon múljon címszóval.

Ma is motorral mentem, és sokkal hidegebb volt mint 7főn, de érdekes módon első rúgásra indult a kincsem.Egészen hazáig, aholis leállítottam! :lol:

Most meg próbálom felmelegíteni a lábaimat, mert a farmer motoron ilyen kinti hőfok mellett öléggé halovány viselet. :lol:

Szerencsére a motoros kabát ill. kesztyű viszont megint jó szolgálatot tett, de annak kell igazat adjak, aki inkább zárt bukót vesz.Nékem is fázott a dióm, pedig a sálat amennyire csak tudtam, felhúztam....

Link to comment
Megosztás:

....Ma is motorral mentem, és sokkal hidegebb volt mint 7főn, de érdekes módon első rúgásra indult a kincsem.Egészen hazáig, aholis leállítottam! :)

Most meg próbálom felmelegíteni a lábaimat, mert a farmer motoron ilyen kinti hőfok mellett öléggé halovány viselet. :lol:

Szerencsére a motoros kabát ill. kesztyű viszont megint jó szolgálatot tett, de annak kell igazat adjak, aki inkább zárt bukót vesz.Nékem is fázott a dióm, pedig a sálat amennyire csak tudtam, felhúztam....

Ízületeidet nem félted ? :lol:

Csak a fő fázásá miatt a hidegben ?

Gondolom, nem találkoztál még ellenkező irányba közlekedő darázzsal :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ízületeidet nem félted ? :lol:

Csak a fő fázásá miatt a hidegben ?

Gondolom, nem találkoztál még ellenkező irányba közlekedő darázzsal :lol: :)

Érdekes kettősség.Választhatnám még a bringát is, de akkor tovább fázom.Inkább rövid ideig, de akkor nagyon! :P De sztem be fogok szerválni v.mi rendes nacit az ilyen alkalmakra.Mostanában már nem vagyok annyira lelkes motoros mint a nyáron.

Darázskaland volt már, de a 40 fokos kánikula kivételével mindig zárt öltözetben motorozok.Pont ilyyen csattanások miatt, okulva más kárán.De elég komolyat tud durranni a plexin egy ilyen hízott bogár.Volt, hogy én is megilyedtem, hogy mijarákvoltez! :P

Link to comment
Megosztás:

Érdekes kettősség.Választhatnám még a bringát is, de akkor tovább fázom.Inkább rövid ideig, de akkor nagyon! :lol: De sztem be fogok szerválni v.mi rendes nacit az ilyen alkalmakra.Mostanában már nem vagyok annyira lelkes motoros mint a nyáron.

Darázskaland volt már, de a 40 fokos kánikula kivételével mindig zárt öltözetben motorozok.Pont ilyyen csattanások miatt, okulva más kárán.De elég komolyat tud durranni a plexin egy ilyen hízott bogár.Volt, hogy én is megilyedtem, hogy mijarákvoltez! :lol:

Inkább valami szakadt trabi,de motort soha.Nem akarok 40évesen fájós térddel botorkálni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!Voltam kint, csacsogtunk.Tényleg olyan, amilyennek leírtad.Hihetetlen közvetlen, kellemes jelenség, sztárallűrök nélkül.Küllemileg is.

De félő, nem lesz business.Még "kevés" vagyok a dologhoz, erőteljesen.Jó lenne meg minden, de az ésszerűség......

Vagy inkább lehet, másik, jobban fizető meló után kellene néznem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam az új helyen tankolni náluk 219 Ft-ba kerül az E85!

Adatok:

IVY Kft. üzemanyagtöltő állomás

Kecskemét, Szent István király krt. 50

22 óráig vannak nyitva, este hazafelé még bemegyek tankolni 160 litert... :lol:

Voltam ma én is tankolni ott,jó kis hely lesz ez! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kecskeméten mostanában egyre több helyen lehet kapni E85-öt, találtam egy másik helyet is:

Tico Tex kft. benzinkútja a Brill mellett ott 229 Ft körüli áron lehet kapni ha jól láttam.

Kkfházánál lévő Agip benzinkúton meg biodieselt lehet kapni 300 Ft-os áron. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.