Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jó reggelt!

Nagyon szuper volt a tegnapi CP tali! :) Készültek képek, majd felrakom őket valahova.

Köszönjük Udinak a gyönyörű 1000 MB-t! Tényleg kár lett volna kihagyni!

Megnéztük Wolfi Vörös Corsagépét - naon szép lett!

Jót beszélgettünk, vacsiztunk (köszönjük a kólát, Hagáék!), kutyáztunk meg baltáztunk. :lol: :wink:

Való igaz, hogy a borutcába már nem jutottunk el.....

Link to comment
Megosztás:

valamint beszélgetés közben a "szomszédokkal" kiderült, hogy készül Kecskeméten egy Kadett B Coupe Rallye 1,1

(évek óta)

Valami ilyesmi

vagy ilyen

elmondás szerint egy ritka verzió, mert hátul nem teljesen olyan, mint a "széria" Coupe, hanme kicsit emelkedik.

Valamikor következő alkalommal a CP-ben kérek elérhetőséget is, mert megint elfelejtettem.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Nagyon szuper volt a tegnapi CP tali! :) Készültek képek, majd felrakom őket valahova.

Köszönjük Udinak a gyönyörű 1000 MB-t! Tényleg kár lett volna kihagyni!

Megnéztük Wolfi Vörös Corsagépét - naon szép lett!

Jót beszélgettünk, vacsiztunk (köszönjük a kólát, Hagáék!), kutyáztunk meg baltáztunk. :lol: :wink:

Való igaz, hogy a borutcába már nem jutottunk el.....

Örülök, ha jó volt az este hátralevő része is... ::wink:

Sajnálom azért, hogy én már nem tudtam ott lenni... de elígérkeztem már napokkal korábban... s gondoltam hátha Ti is velünk tartotok majd! ::wink:

Az öreg skoda tényleg nagyon komoly járgány! (Azért megnézném, hogy egy alapos polír után mit mutatna!)

Wolfinak pedig mindenképp gratulálok a szekérhez... azért szépen rendbe hozta! =D>

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap tényleg naon jót taliztunk!! :wink:

Szinte észre sem vettük,úgy elrepült az idő!!A gombás hamburger meg egyenesen felejthetetlen élmény volt!! :lol:

Rulezke!A haga nevében köszönöm én is mégeccer az alkatrészeket,most éppen azt bűvöli..(és közben nagyokat káromkodik:: :wink: )

Berlinka!!

Egy EGYÉNISÉG a kutyád!!Ez az "önsétáltatás" fantasztikus!!Ilyet még nem láttam!!Szerintem sok gazdi megirigyelne érte!! :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma este retro koncert lesz... Marót Viki és a Nova Kultúr Klub! Mi bemegyünk Turnerrel, megnézzük!

Jön valaki esetleg??? 20:30, de mi azért hamarabb ott leszünk, 20:00 körül leparkolunk a CP -ben! Oksa??

Aki gyün az gyün, aki meg nem az mehet!! .....vagy mi szössszz! :lol:/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma este retro koncert lesz... Marót Viki és a Nova Kultúr Klub! Mi bemegyünk Turnerrel, megnézzük!

Jön valaki esetleg??? 20:30, de mi azért hamarabb ott leszünk, 20:00 körül leparkolunk a CP -ben! Oksa??

Aki gyün az gyün, aki meg nem az mehet!! .....vagy mi szössszz! :D/

Jó szórakozást!!! :wink:

Mi fél kilencre megyünk az esztergomi várszínházba mert fellép a Besenyőcsalád :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki!!!

Sajnos megint lemaradtunk a mini-meet-ről, de amíg süt a nap nem bírjuk ki, hogy ne menjünk Szelídre.

Remélem azért még nem haragszik ránk senki, hogy hanyagoljuk már egy ideje a cp-t :oops:

Dehogy haragszunk! :lol:

Használjátok ki a jó időt, amíg van.

Idén még csak 2x voltam strandon.... :)

Link to comment
Megosztás:

Ezúton kérek elnézést minden érintettől,aki esetleg vasárnap bejött az esti mulattságra,mert MI NEM VOLTUNK OTT!! :oops:

...Az úgy történt.....,hogy délután el kezdtünk egy naon izgalmas filmet nézni,aminek nem akart vége lenni.. :wink: Amikor meg vége lett,már nyolc óra volt.. :lol:

Pedig bennem meg volt az akarat!!De hát.... :) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Turner!Nagyon szépen köszönjük a "vásárfiát" amit a Flórának küldtél!Nagyon nagyon örült neki, bár ma reggel már fel akarta falni, de megbeszéltük, hogy majd egy kicsit később, mert a vásárfiát nem illik rögtön elpusztítani! :lol: :) :(

:smt058 :smt054

Flórának mond meg,hogy így ismeretlenül is puszilom!!És feltétlenül tájékoztasson,hogy millen ízű volt a cukorka!! :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Na most értem haza a szigetről! :lol:

Iszonyú jó volt koncert,amire mentem,decemberben megint mennem kell mindenáron.

Jó volt az út is hazafelé,siri csend volt a régi 5-ön,alig láttam autókat,zene be,fényszoró fel,és kényelmes 100-as tempóval hazajöttem! :wink:

Amúgy igaza lett haveromnak,tényleg van egy jóleső hangulata annak,ha egyedül mész egy ilyen rendezvényre!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.