Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hibakód kiolvasás, meg kb. 50000 dolgot meg lehet nézni vele, amit lehet bogarászni mi mit jelent, milyen érték ;) :P

Nem tooom, hogy a kábel és a szoftver mennyi lenne külön, de spec én ennél komolyabb gépet ajándékoztam el :D

COM1 port kell a gépen és telepíteni a progit + kábel.

Nem egyszerűbb egy rövidzár az A-B pont közé? :D

Link to comment
Megosztás:

Jöttem el ma melóhelyről.A Bertrans kisutcájából kikanyarodott egyCaravan B Omi mögém.A Praktiker felüljáró felé vettem az irányt, ez a tök meg nekilát még 70nél is tolni.Semmi baj, jött a Praktiker körforgó, tökéletes ívben a külső sávon leautóztam a töketlent.Jet kútnál már a belsőben volt, gondolván majd jóól beragadok.Nem jött be, mert v.hogy sejtettem, hogy szintén a Csongrádira fog bejönni, így külső íven ismét lekanyarodtam a tagot, majd a Csongrádin sem tudott elém kerülni, nem beszélve arról, hogy teljesen szabálytalanul kanyarodott be.A kiskörúton pedig úgy jutott előrébb a belsőben, hogy kis híján öszetört 2 autót kisorolván a Jókaira.Ennek volt értelme.....

Sajnos azt kell mondjam, nem egyedi eset.Sok embert valósággal flusztrál, ha régi Swift megy előtte.Az újakkal már senki nem szórakozik mert tudják, hogy jó autók.Akár csak a régiek...... :D Még ha 1.0 és csak 3 henger van benne.ha v.ki tudja vezetni, akkor 100ig tud meglepit okozni.Utána meg nem nagy kunszt gyorsan menni.De addig...... :D Nyilván nem mindenki agyhalott aki Swiftet vezet...... :P

Úgyhogy megint levontam egy konzekvenciát.Nincs bunkó/kötsög Suzukis, de van bunkó/kötsög másik autót vezető, aki így vélekedik róluk. ;)

Link to comment
Megosztás:

heyhey!!

két jó dolog:

tegnap este baragadt a lenyíl, úgyhogy f10-tól reggel 11ig nem olvastam és nem választam levélre

reggel első utam a helpdeskre vitt, ahol azonnal kicserélték a laptopot a vinyón: most van egy zsír új 430asom púpos akksival, és nem kopott a billentyűzete!!!

másik: bekapcsolták a 3g-t a falummbba!!! a proxin keresztül is úgy tép, mint az istennnnnyila!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.