Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én meg ma kicseréztem még a lógó kormányöszekötő belső csuklóját.El is mászott kisit a kormányközepem, ill. beaplikáltam a T.I.D.-et.Egész tűrhető lett, de kintebb kell még csalnom 1cm-t, akkor lesz tökéletes.Meg ha majd kicserélem a kiégett izzót.....v. veszek bele LED-et.....

Link to comment
Megosztás:

Kiwi vagyok hogyan sikerált.... :D

Én is sokat molyoltam vele, egész jó lett ( igaz Sziszi megszolta..... :D )

Amikor eladtam a Szusit kérdezte is a vevő: ez gyári extra?..... :D ;) :P

Kiszereltem a gyári kütyütartót a magnó alól, és abba a keretbe építettem bele a kijelzőt.Először darabolni akartam, de győzött a józanész.....kivételesen! :D

Link to comment
Megosztás:

A totalcaron találtam!Nagyon jóó! :D

Kedves Olajdoki!

Seat Cordoba 2001-es 1.6 (75 LE)Sportline-hoz milyen viszkozitású olajat ajánlasz? Kérlek, írj pár termékpéldát! Meg az a helyzet, hogy eléggé gyorsan zabálja az olajat, ez azt jelenti, hogy kb. 1500 km után +1 litert kell utántölteni! Lehet még ezen segíteni? Például adalékkal, bár arról csak rosszat hallottam.

Üdv:

Gábor

Kedves Gábor!

Az olajfogyasztásból arra lehet következtetni, hogy kitapostad az autó lelkét, és tömítések zöme elengedi a kenőanyagot az égéstér vagy esetleg a hűtőrendszer felé. Kíméletes, gondos használattal hasonló olajfogyasztás 15 év után vagy még később jelentkezik.

Nem javasolok olajat, hanem vidd el szervizbe az autót, és javíttasd meg.

Üdv:

Olajdoki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.