Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Komplett fekete GSi ajtót adnak holnap azonnal 35ért a 16kerben.

Ha más nem lesz elhozom azt!

Mint már mondottam, ennyiért sok.25e. oszt kész.

Gyors segítségre lenne szükségem!

Hol tudnám megnézni hogy az opelnál pl az X18XEL az euro 1,2,3 besorolású-e vagy milyen lehet.?

Köszi

Az X-es motorkódok Euro-2-es besorolásúak.Az Opel szerette volna az AGR és más egyéb csacskaságokkal rögtön megugrani az Euro-3t, de nem sikerült.Az Y-tól kezdődnek az Euro-3-as motorok, de ott sem mind.

Link to comment
Megosztás:

Ma hazahoztam a GSit, Árpitól... ahhoz képest hogy tegnapra ígérte... :lol: na mind1.

Aztat mondta, hogy nem talátak semmit, megnézték a vízpumát, a görgőket,de semmi rendellenességet nem vettek észre...most feszítettek az ékszíjon, és egyenlőre nincs meg az a hang ami eddig volt... majd meglássuk, mi lesz így... :lol:

THX Tominak a fuvart... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó régen voltam már errefelé. :lol:

Segítséget szeretnék kérni, mert én már kifogytam az ötletekből. Múlt pénteken egy "agysebész" egy kaviccsal eltalálta a bal hátsó ajtómon lévő kis háromszög alakú üveget, ami természetesen egyből szétrobbant. Bontóban keresgettem, de csak zöldes árnyalatú üveget tudtak volna adni. A gondom az, hogy nekem gyári "barnás" színezetű van.

Hétfőn még megkérdezem a Tormásinál mennyi lenne, de gyanítom picit drágán fogják adni.

Arra is gondoltam, hogy esetleg nem színezett üveg is jó lenne és befóliáztatnám hasonló árnyalatúra.

Merre lehetne még megnézni a Csóka utca és a Géza fejedelem körút kivételével?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó régen voltam már errefelé. :lol:

Segítséget szeretnék kérni, mert én már kifogytam az ötletekből. Múlt pénteken egy "agysebész" egy kaviccsal eltalálta a bal hátsó ajtómon lévő kis háromszög alakú üveget, ami természetesen egyből szétrobbant. Bontóban keresgettem, de csak zöldes árnyalatú üveget tudtak volna adni. A gondom az, hogy nekem gyári "barnás" színezetű van.

Hétfőn még megkérdezem a Tormásinál mennyi lenne, de gyanítom picit drágán fogják adni.

Arra is gondoltam, hogy esetleg nem színezett üveg is jó lenne és befóliáztatnám hasonló árnyalatúra.

Merre lehetne még megnézni a Csóka utca és a Géza fejedelem körút kivételével?

Top-Glas Bt az Agroker udvarában, v. pedig a Ceglédi úton, szal inkább üvegeseknél..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.