Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nos !

Kis kétely oszlatás gyanánt hagy szóljak be.... :lol:

Szerintem a C Corsa illetve G astra 1.3 cdti nem rossz, igaz amit bazsi mond hogy van kis gond némelyikkel de nem ez a jellemző...

Ami náluk előfordul az az hogy volt egy széria hiba ami abban nyilvánult meg hogy 5-10e km nél le kell venni hengerfejet és új tömitést kell berakni ennyi.

Nálam még használthoz semmit nem kerestek hozzá, ellenben a C corsa ill G astra 1.7dti 16v hez folyamatosan keresik az adagoló elektronikát, néha néha hengerfejet.

Azt sem szabad elfelejteni hogy ezt a motort nem csak opelbe hanem fiatba is rakják ugye mivel fiat termék , fiatos ismerőseim sm sok rosszat mondanak róla.

Szerintem nem rossz a 1.3 cdti nagyon jó a fogyasztása és ha azt nézzük hogy bedobják ezt a motort H astrába is akkor tényleg nem lehet olyan szar,.

Én mentem ilyen járattal szerintem okés...

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem.Ennyiért sok.Vannak rajta hibák, amik kategóriához mérten elég drágán javíthatóak.Amúgy akkora, mint egy tank.Még a Vekinél is tágasabb.Ha belőttem megamnak a vezetőoldali ülést, magam mögött át tudok szaladni a hátsóüléssor előtt úgy, hogy nem akadok fel semmiben.Nagyon állat a verda.Legalább 3 hulla elfér a csomitartójában! :lol:

Olyan 800e. körül lenne érte reális.....de ez a felső határ. :lol:

Jelentősége ugysemnincsen, mert keret nincs rá.Csak kicsit fájdítottam a szívem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem.Ennyiért sok.Vannak rajta hibák, amik kategóriához mérten elég drágán javíthatóak.Amúgy akkora, mint egy tank.Még a Vekinél is tágasabb.Ha belőttem megamnak a vezetőoldali ülést, magam mögött át tudok szaladni a hátsóüléssor előtt úgy, hogy nem akadok fel semmiben.Nagyon állat a verda.Legalább 3 hulla elfér a csomitartójában! :lol:

Olyan 800e. körül lenne érte reális.....de ez a felső határ. :lol:

Jelentősége ugysemnincsen, mert keret nincs rá.Csak kicsit fájdítottam a szívem. :D

Mi a ráknak ekkora dög? :lol:

Én ma egy Metro GT- láttam eltépni,elöl atom ültetve és úgy ment mintZállat! :D Böszmén nézett ki!

Link to comment
Megosztás:

Ma vezettem az új céges autót!Nem rossz!

Citroen berlingo 1.6HDi.Nem egy gyorsulási bajnok,de végre jó a váltó benne franciákhoz viszonyítva és a futóműve iszonyat jó.Nagyon jó tartása van neki kanyarban,de piszok jól tompít.

A Ford focus is jobb volt,mint eddig bármelyik opel,amiben ültem futómű szempontjából.

Viszont ma föni lányának a fiat stiloját javítottam(izzócsere) na olyat nem vennék.Olajgombája gatya mint kiderült,BC kiírta,hűtője lyukas.Jó kocsi az. :lol: Persze ezek nem tüntek fel a girlracer csajnak! :lol: Ő csak a pedált tapossa! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól néz ki, nekem az szín is bejön. a motort talán kicsinek érzem ekkora autóhoz.

Demó....... :lol:

Viszont ma föni lányának a fiat stiloját javítottam(izzócsere) na olyat nem vennék.Olajgombája gatya mint kiderült,BC kiírta,hűtője lyukas.Jó kocsi az. :lol: Persze ezek nem tüntek fel a girlracer csajnak! :lol: Ő csak a pedált tapossa! :D

Lehúzós autószerelők álma egy ilyen! :D

Link to comment
Megosztás:

én nem vennék használt gumit főleg nem télit. A vectrara vettem, jó szarok is voltak. Nem is olcsó.

Szerintem ilyen Trabant méretben én is tudok adni jó téli gumit :lol:

20ért meg pláne. Ez van a Trabin! 155/80 R13 kell a felni is? Ha kell vidd

de az új sem sokkal drágább, az enyém biztos elmegy még 4-5 szezont.

Link to comment
Megosztás:

én nem vennék használt gumit főleg nem télit. A vectrara vettem, jó szarok is voltak. Nem is olcsó.

Szerintem ilyen Trabant méretben én is tudok adni jó téli gumit :lol:

20ért meg pláne. Ez van a Trabin! 155/80 R13 kell a felni is? Ha kell vidd

de az új sem sokkal drágább, az enyém biztos elmegy még 4-5 szezont.

suzuki alá nem 155/70 kell? :lol:

olyanom van nekem is, azért kérdezem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.